Trasa rejsu: Dubaj (ZEA) > Maskat (Oman) > Sir Bani Yas Island (ZEA) > Abu Zabi (ZEA) > Dubaj (ZEA)
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Trasa rejsu: Dubaj (ZEA) > Maskat (Oman) > Sir Bani Yas Island (ZEA) > Abu Zabi (ZEA) > Dubaj (ZEA)

Linia: Costa Cruises
Statek: Costa Mediterranea

Kod:RCLUB

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1
Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Dzień 2
Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) (--:-- / 12:00)

Dzień 3
Maskat (Oman) (08:30 / --:--)

Dzień 4
Maskat (Oman) (--:-- / 01:00)

Dzień 5
Sir Bani Yas Island (Zjednoczone Emiraty Arabskie) (09:00 / 18:00)

Dzień 6
Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) (09:00 / 22:00)

Dzień 7
Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) (08:00 / --:--)

Dzień 8
Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) (--:-- / --:--)

CIEKAWOSTKI

CIEKAWOSTKI

Costa Mediterranea****
Wesoła, kolorowa i jasna Costa Mediterranea oczarowuje tuż po wkroczeniu do głównej sali przeszklonymi windami i rzeźbami tancerzy. W górze, dzięki przeszklonemu sklepieniu ukazuje się błękit nieba. Costa Mediterranea to włoska elegancja dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, zainspirowana stylem włoskich pałaców szlacheckich z przełomu XVI i XVII wieku. Restauracja Argentieri oszałamia balkonem oraz 139 dziełami sztuki wykonanymi ze srebra.
Coś dla ciała i zmysłów? Pakiet Wellness obejmuje kabiny i apartamenty Wellness, specjalnie skomponowane menu oraz ekskluzywne zabiegi regenerujące. Miłośnikom sportu polecamy dużą, rozmieszczoną na trzech pokładach siłownię z widokiem na morze oraz wielofunkcyjne boisko sportowe na górnym pokładzie.

Posiłki
Argientieri Restaurant, Perla del Lago Restaurant Buffet, Wellness Restaurant, Pizzeria Posillipo, Club Medusa (a la carte Club Restaurant) - wymaga rezerwacji za dodatkową opłatą.
Napoje
Salone Giardino Isolabella, Salone Orioentale, Club Medusa, Casanova Bar, Lounge Talia, Canal Grande Bar, Terrazza d'Inverno, Atrium Maschera d'Argento - Maschera d'Argento Bar, Dionisio Bar, Roero Bar, Apollo bar - Armonia Bar, Solarium Bar.
Na pokładzie
4 baseny (w tym 1 z rozsuwanym dachem i zjeżdżalnią oraz basen dla dzieci), 4 jacuzzi, wielofunkcyjne boisko sportowe, trasa do joggingu, "Ischia Spa" - dwupokładowe centrum urody i pielęgnacji ciała wraz z siłownią, fitness center, teatr Osiris usytuowanyna trzech pokładach, kasyno i dyskoteka, kawiarenka internetowa, biblioteka, pokój do gry w karty, sala konferencyjna, centrum handlowe, salon gier komputerowych, sala zabaw dla dzieci, punkt medyczny, galeria sztuki, sklep fotograficzny, kaplica, kantor wymiany walut, biuro wycieczek fakultatywnych.

Kabiny
Całkowita liczba kabin 1057, z czego 40 znajduje się w obrębie centrum urody i pielęgnacji ciała, 620 kabin posiada balkon. Rodzaje kabin: wewnętrzna (ok. 14m2), zewnętrzna z oknem (ok. 16m2), zewnętrzna z balkonem (ok. 16m2), Suite (ok. 25m2), Panorama Suite (ok. 25m2), Grand Suite (ok. 32m2) oraz kabiny Wellness. Wszystkie kabiny wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne, łazienkę z prysznicem lub wanną (w zależności od kategorii) i toaletą. Dodatkowo suszarka do włosów, satelitarna TV, radio pokładowe, klimatyzacja, telefon, sejf, mini bar.

DOKUMENTY
WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii;
 • wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami;
 • napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych;
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku;
 • serwis kabinowy;
 • korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.);
 • udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.).

Cena nie zawiera:

 • kosztów dojazdu do portu;
 • opłat portowych;
 • ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów;
 • wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu;
 • korzystania z barów, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji;
 • korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet) i wydatków osobistych;
 • napiwków dla obsługi na statku (kwota uzależniona od długości rejsu);
 • ubezpieczenia KL, NNW i bagaż, kosztów wiz (tam gdzie wymagane).

Uwagi:
od 01.12.2015 na wszystkich rejsach Costa Cruises (z min. 5 noclegów) można zarezerwować następujące pakiety all inclusive:

dla dzieci 4-17 lat
Giovani od 15.99€/os./dzień, obejmuje on napoje bezalkoholowe serwowane w szklankach, którymi można delektować się o dowolnej porze dnia w restauracji, bufecie (lunch i kolacja) lub w barach.

dla dorosłych
Brindiamo od 24.99€/os./dzień, obejmuje napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w kieliszkach, szklankach, którymi można delektować się o dowolnej porze dnia w restauracji, bufecie (lunch i kolacja) lub w barach.

Piu Gusto od 27.99€/os./dzień, obejmuje napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w kieliszkach, szklankach, którymi można delektować się o dowolnej porze dnia w restauracji, bufecie (lunch i kolacja) lub w barach. Idealny pakiet dla miłośników koktajli: obejmuje 34 rodzaje koktajli alkoholowych i bezalkoholowych, mieszanych napojów i mrożonych.

Intenditore od 45.99€/os./dzień, obejmuje nieograniczone napoje (alkoholowe i bezalkoholowe) serwowane w szklankach, kieliszkach w restauracjach, barach, z minibaru i w kabinie. *Marki premium, premium likiery i szampan w kieliszkach. *Wszystkie napoje w cenie do €9 z Bar Listy Bar Menus, które są serwowane w kieliszkach.

*Pakiet musi być wykupiony przez każdą osobę zakwaterowaną w kabinie - można zakupić w biurze przed rejsem, co pozwoli uniknąć naliczania opłaty serwisowej w wysokości 15% ceny pakietu.
Na Państwa życzenie zarezerwujemy przelot, transfery do/z portu, parking, dodatkowe noclegi oraz zadbamy o odpowiednie ubezpieczenie podróżne.

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman
Termin podróży
Termin podróży
Cena: od 389  EUR
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub

POPULARNE PODRÓŻE