mapMarker
Austria
calendar
9 dni, grupa: 15-30 osób
Rower
Rower
Zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na rowerze na ciekawy wyjazd rowerowy do Austrii i Słowenii. Odwiedzimy pogranicze 2 krajów, gdzie od wieków przenikały się wpływy słowiańskie i germańskie.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

 • Świetnie utrzymane i widokowe trasy rowerowe w Austrii i Słowenii
 • Zamki położone na wzgórzach: Hochosterwitz, Landskron, Gmund, Bled
 • Wysokogórskie krajobrazy: Wysokie Taury, Alpy Julijskie, Karawanki
 • Malownicze jeziora polodowcowe: Bohinj, Bled, Worther See, Ossiacher See, Millstatter See
 • Wysokogórskie drogi alpejskie: Villacher Alpenstrasse, Malta Hochalmstrasse
 • Trasa Drau Radweg czyli wzdłuż najdłuższej rzeki w Karyntii

Zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na rowerze na ciekawy wyjazd rowerowy do Austrii i Słowenii. Odwiedzimy pogranicze 2 krajów, gdzie od wieków przenikały się wpływy słowiańskie i germańskie. Różnorodność kulturowa i krajobrazowa Karyntii i północnej Słowenii powoduje, że tereny te są co roku odwiedzane przez rzesze turystów. Świetnie przygotowane, wygodne i poprowadzone w malowniczej scenerii trasy rowerowe sprzyjają rozwojowi i uprawianiu turystyki rowerowej w tym regionie. Przemieszczać będziemy się głównie po ścieżkach rowerowych lub lokalnymi drogami z dala od uciążliwego ruchu samochodowego. Pojedziemy wzdłuż szerokich dolin rzecznych oraz brzegami jezior alpejskich oferujących wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie. Odwiedzimy zamki położone strategicznie na szczytach skalistych wzgórz, a także senne miasteczka z ciekawymi przykładami architektury gotyckiej i barokowej. Zjedziemy w dół alpejskimi drogami oferującymi piękne widoki na najwyższe szczyty w okolicy. Zatrzymamy się na chwilę przy wodospadach spadających z hukiem z urwistych ścian skalnych. Na koniec zrelaksujemy się w gorących wodach na basenach termalnych.

Kod:HOR

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1 Wyjazd z Krakowa i przejazd do Austrii

Wyjedziemy z Krakowa o 18:30 (możliwość dołączenia w Katowicach ok 20:00) i nocą przejedziemy do Karyntii.

Dzień 2 Trasa z Pyramidenkogel przez Klagenfurt i wokół Worthersee

Pyramidenkogel (851m) – Keutschacher See – Klagenfurt – Maria Worth – Velden – Toschling – Portschach około 56 km na rowerze.

Dziś rano wjedziemy autokarem na górę Pyramidenkogel. Znajduje się tu 100-metrowej wysokości wieża obserwacyjna. Chętni będą mogli wejść na sam jej szczyt, aby podziwiać fantastyczne widoki na okoliczne pasma górskie oraz toń jeziora Worthersee poniżej. Potem zjedziemy drogą w dół w stronę małego jeziora Keutschacher See, by następnie wygodnymi drogami rowerowymi dotrzeć do Viktring na przedmieściach Klagenfurtu. Tutaj zobaczymy zabytkowe opactwo Cystersów z XII wieku. Stąd udamy się do centrum Klagenfurtu, stolicy Karyntii. Będzie okazja, aby zobaczyć najciekawsze obiekty w mieście: Alter Platz, Neuer Platz oraz katedrę św.Piotra i Pawła. Z miasta pojedziemy wzdłuż południowego brzegu Worthersee do małej miejscowości Maria Worth. Tu stoją dwa średniowieczne kościoły, do których z pewnością warto zajrzeć. W dalszej części dnia przejedziemy do Velden, gdzie znajduje się okazała rezydencja, niegdyś zamek, obecnie prywatny hotel. Stąd pojedziemy północnymi brzegami Worthersee. Trasę zakończymy w Portschach i udamy się do hotelu.

Dzień 3 Wodospad Savica oraz malownicze słoweńskie jeziora: Bohinj i Bled

Wodospad Savica – Ukanc – Jezioro Bohinj – Stara Fuzina – Bohinjska Bela – Jezioro Bled – Bodesce – Lipnica – Podnart około 58 km na rowerze.

Po śniadaniu przejedziemy tunelem pod pasmem Karawanków i pojedziemy w rejon Jeziora Bohinj. Przespacerujemy się do malowniczego Wodospadu Savica. Następnie wsiądziemy na rowery i pojedziemy wzdłuż brzegu Jeziora Bohinj wciśniętego pomiędzy strome zbocza Alp Julijskich. Potem wzdłuż doliny rzeki Sawa Bohinjka udamy się nad Jezioro Bled, prawdopodobnie najczęściej fotografowane w Słowenii; okrążymy je wzdłuż brzegu. Na środku jeziora znajduje się wyspa, z zabytkowym kościołem Wniebowzięcia NMP. Będzie czas aby zajrzeć do kościoła św.Marcina w miejscowości Bled oraz wejść stromymi zakosami na Zamek Bled. Po przerwie na zwiedzanie, pojedziemy równolegle do doliny Sawy aż do miejscowości Podnart, gdzie zakończymy naszą trasę i wrócimy do hotelu.

Dzień 4 Zjazd w dół Maltatal, muzeum Porsche, brzegiem Millstatter See

Hauptspeicher Kolnbrein (1900m) – Maltatal – Gmund – Seebach – Millstatter See – Dobriach około 56 km na rowerze.

Tego dnia czeka nas najbardziej wysokogórska trasa na tym wyjeździe. Autokar wywiezie nas do podnóży głównego grzbietu Wysokich Taurów, najwyższego pasma górskiego w Alpach Austriackich. Dojedziemy nad Zbiornik Koelnbrein położony na wysokości 1900m npm. Z tego miejsca rozpoczniemy nasz zjazd w dół Doliny Malta: początkowo autokarem, a następnie na rowerach. Po drodze zatrzymamy się na chwilę przy Wodospadzie Fallbach spadającym w hukiem ze stromego zbocza. Z tego miejsca pojedziemy do Gmund, miasteczka leżącego u zbiegu 2 rzek: Malta i Lieser. To tutaj złożono pierwszy na świecie samochód marki Porsche. Będzie okazja, aby odwiedzić prywatne muzeum Porsche, gdzie znajduje się kilka światowej sławy rarytasów motoryzacyjnych oraz przykłady pierwszych konstrukcji Porsche. Poza atrakcjami dla fanów 2 kółek, można tu zwiedzić zamek na wzgórzu oraz kościół parafialny, a także zabytkowe centrum. Dalej pojedziemy wzdłuż doliny rzeki Lieser aż do jeziora polodowcowego Millstatter See, malowniczo wciśniętego między pasma górskie. Przejedziemy jego południowymi brzegami aż do miejscowości Dobriach, gdzie zakończymy naszą trasę i wrócimy do hotelu.

Dzień 5 Zjazd Villacher Alpenstrasse i przejazd wzdłuż Drau Radweg

Villacher Alpenstrasse (1730m) – St.Georgen – Villach – Drau Radweg – Rosegg – Schloss Rosegg – Muhlbach – Langdorf – Maria Elend około 62 km na rowerze.

Po śniadaniu wyjedziemy na sam koniec Villacher Alpenstrasse, widokowej trasy górskiej i rozpoczniemy nasz zjazd w dół w stronę Villach. Towarzyszyć nam będą widoki na dolinę rzeki Gail, Drawy oraz wysokie pasma alpejskie. Po zjechaniu na dół udamy się w kierunku koryta Drawy, wzdłuż którego będzie przebiegała dalsza część dzisiejszej trasy. Przejedziemy przez Villach i pojedziemy na wschód. Po drodze raz jeszcze przekroczymy Drawę, a naszą metą będzie miejscowość Maria Elend.

Dzień 6 Trasa w dół doliny Soczy, wąwóz rzeki Tolminka

Przełęcz Predel – dolina rzeki Socza – Ladra – Volarje – Gabrje – Zatolmin około 67 km na rowerze.

Tego dnia udamy się do Słowenii. Wyjedziemy na Przełęcz Predel, leżącą w Alpach Julijskich. Stąd ruszymy w dół na południe w kierunku doliny rzeki Socza, rwącej górskiej rzeki o turkusowym odcieniu. Po drodze dla chętnych wizyta przy Wodospadzie Kozjak, jednym z najbardziej malowniczych w kraju. Jadąc cały czas dnem doliny dotrzemy do miejscowości Zatolmin. Tutaj zakończymy naszą dzisiejszą jazdę i odwiedzimy wąwóz rzeki Tolminka z wąskimi przejściami, turkusową wodą i pionowymi skałami. Przejdziemy Diabelskim Mostem i zobaczymy Niedźwiedzią głowę. Z tego miejsca wrócimy na nocleg do Karyntii.

Dzień 7 Panorana z Zamku Hochosterwitz; Sankt Veit oraz Feldkirchen

Zamek Hochosterwitz – Zamek Niederosterwitz – St.Veit an der Glan – Glanegg – St.Martin – Maltschacher See – Feldkirchen – Ossiach około 52 km na rowerze.

Dziś poznamy ciekawe przykłady zabytków architektury Karyntii. Dzień zaczniemy od wizyty na Zamku Hochosterwitz, uważany za jeden z najbardziej imponujących średniowiecznych zamków w Austrii i leżący na prawie 200-metrowej skale. W tym miejscu rozpoczniemy naszą jazdę rowerową. Pojedziemy do miasteczka St.Veit z zabytkowym centralnym placem. Na uwagę zasługuje tu ratusz oraz dwie fontanny. Nieopodal znajduje się też (pomalowany w szalone wzory) Hotel Fuchs Palast. Stąd udamy się wzdłuż rzeki Glan i okolicznych wzgórz nad Maltschacher See, niewielki akwen. Po chwili odpoczynku pojedziemy do Feldkirchen, kolejnego ciekawego miasteczka na naszej trasie. Zatrzymamy się na zabytkowym placu w centrum. W okolicy warto odwiedzić kościół św.Michała. Dalej pojedziemy w stronę brzegów Ossiacher See i wprost do hotelu.

Dzień 8 Zamki Landskron i Wernberg, brzegiem Faaker See, baseny termalne

Ossiach – Zamek Landskron – Wernberg – Damtschach – Sternberg – Lind – Faaker See – Maria Gail – Warmbad Villach ok 45 km na rowerze.

Dzisiejszy dzień rozpoczniemy z naszego hotelu i pojedziemy wzdłuż brzegów Ossiacher See na zachód. Zdobędziemy niewysokie wzgórze, na którym mieszczą się ruiny Zamku Landskron z XIII wieku. Roztacza się z niego piękny widok na okoliczne doliny i grzbiety górskie. Jeśli czas pozwoli wjedziemy na taras widokowy. Kolejny naszym przystankiem będzie klasztor Wernberg. Z tego miejsca pojedziemy do Damtschach, gdzie znajdują się ruiny zamku oraz przyzamkowy kościół Jana Chrzciciela. Stąd podjedziemy na niedalekie wzgórze Sternberg, będące atrakcyjnym punktem widokowym na okolice. Stoi na nim ładny kościółek św. Jerzego. Następnie zjedziemy w dół doliny Drawy i pojedziemy w stronę Faaker See, malowniczego jeziora położonego u stóp Karawanków. Końcówka naszej trasy prowadzi przez Maria Gail na przedmieścia Villach. Dzień zakończymy na basenach termalnych w Villach. Po relaksie na termach zjemy obiadokolację i udamy się w drogę powrotną do Polski. Nocą przejedziemy przez Austrię i Czechy.

Dzień 9 Powrót do Krakowa

Tego dnia w godzinach porannych dojedziemy do Krakowa i zakończymy nasz, pełen wrażeń, wyjazd.

GALERIA
WARUNKI

WARUNKI

Cena obejmuje:

 • Transport: autokar lub bus (wyjazd z Krakowa)
 • ​Transport rowerów na specjalnej przyczepie
 • ​Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach
 • ​Wyżywienie: 6 śniadań w hotelu w formie bufetu
 • ​Opiekę przewodnika
 • ​Ubezpieczenie: KL, NW, BP
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN
 • ​Podatek VAT

 

Cena nie obejmuje:

 • Wyżywienia poza śniadaniami (20-25 EUR na osobę na dzień)
 • ​Kosztu uczestnictwa w programie 20 EUR (opłaty wjazdowe, zwyczajowe napiwki) oraz kosztu biletów wstępu (ok. 65 EUR)
 • ​Wypożyczenia roweru: dla chętnych, którzy nie biorą własnego roweru (150 PLN)

Liczba uczestników: 15 - 30 osób
Zaliczka przy zgłoszeniu: 400 PLN

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Wokół Karawanek
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE