mapMarker
Wietnam
calendar
14 dni, grupa: 10-0 osób
Zwiedzanie
Zwiedzanie
alert
Polski pilot
Podróż trasą zjednoczenia z Hanoi do Ho Chi Minh (Sajgonu) wycieczka grupowa z polskim pilotem
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Podróż trasą zjednoczenia z Hanoi do Ho Chi Minh (Sajgonu)

Hanoi – stolica Wietnamu z licznymi pagodami i świątyniami, polityczne, kulturalne i ekonomiczne centrum kraju
Zatoka Ha Long – uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w całym Wietnamie
Hue – malowniczo położone znaczące miasto w środkowym Wietnamie, była stolica kraju (1802-1945)
Hoi An – śliczne miasteczko portowe wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO
An Bang – dzień plażowania na jednej z 25 najpiękniejszych plaży w całej Azji!
Hue – Da Nang – jedna z najpiękniejszych na świecie tras kolejowych
Ho Chi Minh (Sajgon) – największe miasto i ośrodek przemysłowy Wietnamu

Kod:EYAN

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Hanoi

(1) Około południa spotkanie z pilotem na lotnisku w Warszawie. Wylot z Warszawy do Wietnamu.

(2) Rano lądowanie w Hanoi. Transfer do hotelu, depozyt bagażu i zwiedzanie miasta. Ta pozornie chaotyczna metropolia oferuje turystom bardzo dużo atrakcji. Zobaczą dziś Państwo między innymi tutejsze świątynie i pagody oraz wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO cytadelę. Kolacja powitalna i nocleg w Hanoi.

(3) Całodniowa wycieczka do Pagody Perfumowej (2 h jazdy samo-chodem od Hanoi) połączona z godzinną przejażdżką łodziami rzeką Yen. Po zakończeniu przeprawy czeka Państwa malownicza wspinaczka (ok. półtorej godziny) do Pagody Perfumowej uznawanej za najpiękniejszą w północnym Wietnamie. Zamiast wspinaczki możliwy jest wjazd kolejką (opłata wynosi 7 USD w obie strony). Powrót do Hanoi, nocleg.

(4) Całodniowa wycieczka do starej wioski ceramicznej Bat Trang. Podczas spaceru wiejskimi uliczkami będzie można poobserwować jej pracujących mieszkańców i zwiedzić niektóre warsztaty. Następnie wycieczka do wioski malarskiej Dong Ho – jedynej wioski, której mieszkańcy zgodnie z 300-letnią wietnamską tradycją używają jeszcze do malowania wyłącznie naturalnych materiałów, a używany do malowania papier jest wykonany z kory drzewa zwanego „Dzo”. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy pagodzie But Thap. Powrót do Hanoi, nocleg.

(5) Całodniowa wycieczka do malowniczej zatoki Ha Long uznawanej za najpiękniejsze miejsce w całym Wietnamie. Przejazd do zatoki trwa około 4 h (165 km). Podczas rejsu obiad na pokładzie. Znajduje się tutaj blisko 2000 wysepek i wysp. W większości są to wapienne słupy, które wyłaniają się z wody na wysokość wielu metrów. Niektóre wyspy są całkowicie pokryte skałami, zaś inne porasta wyjątkowo bujna roślinność. Można zobaczyć liczne groty i jaskinie. Powrót do Hanoi, nocleg.

Hue

(6) Rano odjazd pociągiem do Hue. Celowo wybraliśmy połączenie dzienne, gdyż przez cały dzień towarzyszyć będą Państwu wspaniałe widoki z okna pociągu. Przyjazd do Hue późnym wieczorem. Transfer do hotelu, nocleg w Hue.

(7) Całodniowe zwiedzanie m.in. kompleksu pałacowego dynastii Nguyen, która rządziła w latach 1802-1945 (cytadeli z Zakazanym Miastem powstałym na podobieństwo Zakazanego Miasta w Pekinie). Kompleks został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nocleg w Hue.

Da Nang / Hoi An

(8) Przed południem przejazd 103 km jedną z najpiękniejszych kolejowych tras widokowych na świecie z Hue do Da Nang (odjazd około 09.00, przyjazd około 12.00). Trasa prowadzi wzdłuż wybrzeża Morza Południowo-chińskiego, przez dżunglę i urwiska. Tutaj przebiega też naturalna granica pogodowa między Wietnamem Północnym a Południowym: górska Przełęcz Hai Van (po wietnamsku Ocean Chmur) osiągająca długość 20 km. Po przyjeździe do Da Nang transfer do miasteczka Hoi An (30 km), którego starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Piesze zwiedzanie jego zabytkowej architektury będącej niezwykłą mieszanką tradycji wietnamskich i wpływów japońskich i chińskich. Zobaczą Państwo m.in. Most Japoński z XVI w. łączący japońską i chińską część miasta oraz świątynię chińską. Nocleg w Hoi An.

(9) Przed południem transfer na dworzec kolejowy i odjazd pociągiem do Ho Chi Minh. Nocleg w pociągu (przedziały 4-osobowe).

Ho Chi Minn (Sajgon)

(10) Wcześnie rano przyjazd do Ho Chi Minh. Kilkugodzinne zwiedzanie miasta – zobaczą Państwo m.in. Pałac Zjednoczenia (były budynek rządowy południowego Wietnamu), zbudowany we francuskim stylu kolonialnym ratusz i katedrę Notre Dame (Duong Dong Khoi) – symbol miasta. Nocleg w Ho Chi Minh.

(11) Całodniowa wycieczka do doliny słynnej rzeki Mekong. Najpierw przejazd samochodem około półtorej godziny do miasteczka My Tho, gdzie przesiądą się Państwo na łodzie. Podczas rejsu rzecznymi kanałami będzie okazja do obserwacji życia i pracy (lokalnego przemysłu) mieszkańców rze-ki. Obiad w lokalnej restauracji. Powrót i nocleg w Ho Chi Minh.

(12) Kilkugodzinna wycieczka do sieci tuneli Cu Chi wykorzystywanych podczas wojny wietnamskiej jako schronienie i używanych do sprytnej i skutecznej walki o niepodległość z wojskami amerykańskimi. Po południu czas wolny. Nocleg w Ho Chi Minh.

(13) Wolny dzień w Sajgonie. Kolacja pożegnalna i nocleg.

(14) Rano transfer na lotnisko i powrót samolotem do Polski. Lądowanie w Warszawie po południu. Pożegnanie z pilotem na lotnisku

WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • bilet lotniczy klasy ekonomicznej z Warszawy do Hanoi
 • bilet lotniczy klasy ekonomicznej z Ho Chi Minh do Warszawy
 • bilety kolejowe 2 klasy zgodnie z trasą (przedziały 4-osobowe)
 • wszystkie konieczne transfery (z/na dworzec/lotnisko)
 • wszystkie przewidziane w programie rejsy i wycieczki
 • 10 noclegów w hotelach 3* w pokojach 2-osobowym zgodnie z trasą
 • 10x śniadanie, 2x obiad
 • opieka wykwalifikowanego polskiego pilota podczas całej trasy
 • obsługa lokalnych przewodników
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • ubezpieczenie od kosztów leczenia za granicą KL do 30.000 €
 • ubezpieczenie NNW do 16.000 zł
 • wiza do Wietnamu

Cena nie zawiera:

 •  wyżywienie podczas podróży pociągiem
 •  inne (nie wymienione wyżej) posiłki, zwyczajowe napiwki
 •  pokój 1-osobowy w hotelach na całej trasie: 220 € / os.
 •  ubezpieczenie kosztów rezygnacji: 2,76% ceny wycieczki
TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Wietnam koleją
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE