Na Półwyspie Malajskim spotkamy się z niezwykle różnorodnym środowiskiem przyrodniczym. Tropikalne i podzwrotnikowe lasy należą do najbogatszych ekosystemów na Ziemi. Podczas dziennych i nocnych wędrówek będziemy mogli zaobserwować: dzikie słonie, sambary, jeżozwierze, cywety, kilku gatunków małp i wiewiórek, latające smoki, dzioborożce...
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Park Narodowy Khao Yai a w nim: dzikie słonie, gibony, dzioborożce, krokodyle, warany...
Lotosowe jeziora: obserwacje ptaków, bawołów błotnych, tradycyjna tajska wioska
Rejs po Zatoce Ao Phang Nga: wyrastające z morza ostańce skalne i morskie jaskinie hong, nocleg w muzułmańskiej wiosce na palach
Bagna namorzynowe: egzotyczne zimorodki, kanie bramińskie, orły białobrzuche, kraby, poskoczki mułowe…
Plantacje herbaty, tarasowe uprawy i paprocie drzewiaste na Wyżynie Camerona
Lasy mgliste ze zwieszającymi się z konarów drzew mchami, storczykami i dzbanecznikami
Nurkowanie z maską pośród raf koralowych i odpoczynek na rajskiej wysepce
3 stolice: Bangkok, Kuala Lumpur oraz Ayutthaya (d. stolica Tajlandii)
Tajowie często przyrównują zarys granic swego kraju do głowy słonia – zwierzęcia darzonego tu szczególnym szacunkiem. "Oko słonia" stanowi stolica - Bangkok. Miasto, pełne kontrastów, nie bez powodu nazywane ludzkim mrowiskiem. Trąbę słonia stanowi tajlandzka część Półwyspu Malajskiego – region tropikalnych lasów, pięknych białych plaż i wapiennych klifów wyrastających z morza. Koniec trąby graniczy z Malezją – krajem gdzie meczety zgodnie sąsiadują z hinduskimi i taoistycznymi świątyniami.

Kod:HOR

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1-2 Przelot do Bangkoku, zakwaterowanie, rejs rzeką Menam, wieczór w dzielnicy chińskiej
Po przylocie do Bangkoku odbędziemy rejs rzeką Menam (taj. Chao Phraya), podziwiając przeglądające się w spokojnych wodach świątynie. Z nurtem dotrzemy do kipiącej życiem dzielnicy chińskiej, gdzie w ciasnych uliczkach sąsiadują ze sobą tradycyjne sklepy oraz taoistyczne świątynie. Po zapadnięciu zmroku ulice wypełniają się straganami z rozmaitymi lokalnymi przysmakami. Najwytrwalsi po powrocie do hotelu będą mogli odwiedzić kolejną świątynię ulicznego handlu w „dzielnicy globtroterów”, gdzie można skosztować pieczonych pasikoników, skorpionów albo wypić „mleko” ze świeżego kokosa.

Dzień 3 Złoty posąg buddy w Wat Traimit, Park narodowy Khao Yai
Rano odwiedzimy słynący z największego na świecie szczerozłotego posągu buddy Wat Traimit, a następnie wyruszymy pociągiem do parku narodowego Khao Yai. Po trudach podróży ochłodzimy się pływając w błękitnych źródłach. Przed zapadnięciem zmroku będziemy podziwiać niesamowity spektakl przyrody – milion nietoperzy wylatujących jednocześnie z ukrytej w górach jaskini na nocne łowy. Masa nietoperzy przypominająca wijącego się na niebie węża przyciąga szukające łatwego łupu ptaki drapieżne, a nawet dzioborożce.

Dzień 4 Obserwacje przyrodnicze w górach PN Khao Yai - objazd jeepem i krótkie trekkingi, nocne safari
Od rana jeepem i pieszo będziemy przemierzać zróżnicowane ekosystemy parku narodowego Khao Yai w poszukiwaniu ich mieszkańców. Bez problemu powinniśmy zobaczyć makaki, niewielkie jelonki – mundżaki, większe sambary, dzioborożce i całą gamę innych ptaków. Jeśli dopisze szczęście będziemy świadkami koncertu gibonów, a nad rzeką spotkamy krokodyle i warany. W wielu miejscach będą nam towarzyszyć kolorowe motyle. Obserwacje będziemy kontynuować podczas nocnego safari dającego sporą szansę na zobaczenie dzikich słoni, jeżozwierzy, cywet, lelków, sów i innych aktywnych nocą zwierząt.

Dzień 5 Obserwacje przyrodnicze w PN Khao Yai - objazd jeepem i krótkie trekkingi, wejście na punkt widokowy
Tego dnia jeepem i pieszo odwiedzimy inne szlaki parku narodowego. Postaramy się wytropić słonie, dzikie psy azjatyckie, wiewiórki olbrzymie, a także zobaczyć jak najwięcej gatunków ptaków i gadów – w tym latające smoki. Podejmiemy trud wędrówki w bardziej górzystym terenie, gdzie podziw budzą monumentalne obwieszone epifitami drzewa oraz nieprzebyta plątanina lian. Chętni wykąpią się w wodospadzie. Na pożegnanie z parkiem odwiedzimy jego najwyższy punkt, z którego rozpościera się wspaniały widok na rosnącą poniżej dżunglę.

Dzień 6 Wycieczka rowerowa pośród ruin Ayutthaya – dawnej stolicy Tajlandii, zwiedzanie świątyń, parków i bazaru
Udamy się do dawnej stolicy Tajlandii – Ayutthai. Po przekroczeniu promem rzeki Chao Phraya przesiądziemy się na rowery, którymi sprawnie dotrzemy do najciekawszych zabytków miasta. Ruiny kompleksów świątynnych oraz pałaców królewskich po dziś dzień wywierają ogromne wrażenie na zwiedzających. Architektura wielu budowli nosi ślady wpływów khmerskich i cejlońskich, przez co miejscami możemy poczuć się jak w małym Angkor Wat. W dobrze utrzymanych parkach nie zabraknie okazji do ciekawych obserwacji przyrodniczych, a na bazarze do skosztowania lokalnych przysmaków. Na noc wrócimy do Bangkoku.

Dzień 7 Zwiedzanie Bangkoku, m.in: pałac królewski, świątynia leżącego buddy, targ rybny, świątynia świtu
Zapoznamy się z najwspanialszymi zabytkami Bangkoku. Wat Phra Khaeo to ogromny kompleks świątynny sąsiadujący z wystawnym pałacem królewskim. Choć budowle liczą sobie setki lat zachwycają świeżością barwnych dekoracji i złoceń. Następnie odwiedzimy słynącą z największego na świecie posągu leżącego Buddy Wat Po. Przy świątyni działa znakomity ośrodek tradycyjnego tajskiego masażu. Chętni będą mieli szansę poddać się relaksacyjnym zabiegom. Na zakończenie przejdziemy przez targ rybny i przeprawimy się promem do noszącej wyraźne wpływy khmerskie świątyni świtu. Nocą przejedziemy komfortowym autobusem sypialnym do leżącej na południu kraju miejscowości Phang Nga.

Dzień 8 Zwiedzanie okolic Phang Nga - krótki trekking, kąpiel w naturalnych tarasach rzeki. Nocleg w wiosce na palach Ko Panyi
Po odświeżeniu się wyruszymy w okolice Phang Nga. Na trasie przejazdu będą nam towarzyszyć górujące nad dżunglą wapienne skały. Odwiedzimy wspaniałą jaskinię, do której dostaniemy się wędrując przez bujny tropikalny las, a następnie ochłodzimy się kąpielą w rzece spływającej po tarasach tworzących naturalne baseny. Chętni będą mogli odbyć przejażdżkę na grzbiecie słonia lub popływać kajakami po labiryntach zalanej przez podziemną rzekę jaskini, stanowiącej schronienie dla licznych nietoperzy. Po południu popłyniemy łodzią długoogonową na maleńką wysepkę zajętą przez muzułmańską wioską na palach – Ko Panyi. Zachody słońca oglądane z brzegów wyspy są zjawiskowe. Nocleg w Ko Panyi pozwoli nam również podpatrzyć życie mieszkańców oraz podziwia wschód słońca.

Dzień 9 Rejs łodzią długoogonową po Zatoce Ao Phang Nga, wyspa Bonda, zwiedzanie jaskiń hong, obserwacje przyrodnicze
Większość dnia spędzimy zwiedzając najciekawsze zakątki zatoki Ao Phang Nga. Będziemy kluczyć łodzią pomiędzy fantazyjnie ukształtowanymi ostańcami skalnymi wyrastającymi wprost z morza i odwiedzimy jaskinie hong. Są to laguny otoczone ze wszystkich stron pierścieniem skał. Do ich wnętrza można dostać się wąskim tunelem jedynie podczas odpływów. Poznamy także bogactwo życia bagien namorzynowych zamieszkałych przez rozliczne kraby, skoczki mułowe, egzotyczne gatunki zimorodków i makaki zwane ze względu na zwyczaje żywieniowe krabojadami. Nie zabraknie czasu na kąpiel w morzu i lunch na plaży. Na nocleg przejedziemy do miasteczka Trang.

Dzień 10-12 Park Narodowy Ko Tarutau, wyspa Ko Lipe. Wypoczynek na tropikalnych plażach
Popłyniemy na należącą do morskiego PN Ko Tarutau wyspę Ko Lipe. Rajską wyspę otacza pierścień pięknych plaż, a pod powierzchnią turkusowego morza kryje się bogactwo raf koralowych. Wieczorem do wybrzeży dobijają łodzie rybackie i można skosztować świeżych owoców morza. Wnętrze wyspy wciąż zamieszkują przyjaźni cyganie morza – Chao Ley trudniący się rybołówstwem i organizowaniem rejsów w Archipelagu Tarutau. Chętni będą mogli uczestniczyć w całodziennych wyprawach wokół okolicznych wysepek, podczas których podziwia się niesamowity świat raf koralowych, pływając z maską i rurką. Snorkeling można uprawiać też bezpośrednio z brzegów Ko Lipe. Na wyspie spędzimy 3 noce.

Dzień 13 Powrót z wyspy Ko Lipie, port Pak Bara, targ owocowo-warzywny w Trang.
O świcie wyjdziemy przywitać wschodzące słońce i poszukamy odsłoniętych podczas odpływu fragmentów rafy koralowej oraz zamieszkujących przybrzeżne skały krabów. Następnie wrócimy na stały ląd, zajrzymy do pełnego kolorowych łodzi i statków rybackich portu w Pak Bara oraz przejdziemy się po ogrodzie botanicznym, którego atrakcję (poza zróżnicowaną roślinnością) stanowi wiszący pośród koron drzew most. Po dotarciu do Trang odwiedzimy targ owocowo-warzywny, a następnie przejedziemy pociągiem sypialnym do Bangkoku.

Dzień 14 Czas wolny w Bangkoku na zwiedzanie i zakup pamiątek. Wylot do Warszawy
Rano przyjedziemy pociągiem sypialnym do Bangkoku, gdzie będziemy mieli czas na zwiedzanie (np. rejs kanałami Thonburi, spacer po zabytkowej dzielnicy Farang lub dzielnicy hinduskiej, wizyta na złotej górze i na targu kwiatowym) oraz zakup pamiątek. Następnie wylecimy w kierunku Warszawy.

Dzień 15 Powrót do Warszawy
Powrót do Warszawy.

*) kolejność zwiedzanych miejsc oraz miejsca noclegów mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Biura, np. z powodu warunków pogodowych.

WARUNKI

WARUNKI

Cena obejmuje:

 • Przeloty: Warszawa-Bangkok
 • Transport lokalny
 • Noclegi w hotelach turystycznych i bungalowach
 • Opiekę polskiego przewodnika
 • Przewodników miejscowych
 • Bilety wstępów do parków narodowych
 • Śniadania w PN Khao Yai
 • Lunch w zatoce Phang Nga
 • Ubezpieczenie KL do 50 000 EUR | NNW do 15 000 PLN | BP do 2000 PLN
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 13 PLN
 • Podatek VAT

Liczba uczestników: 7 - 15 osób
Zaliczka przy zgłoszeniu: 2000 PLN

Pierwsza część ceny ( 5540 PLN) płatna do 30 dni przed wyjazdem, drugą część (410 USD) należy zabrać na pokrycie niektórych wydatków na miejscu.

Cena nie obejmuje:

 • Wyżywienia (150-200 USD)
 • Rejsu łodzią w Archipelagu Ko Turatau z pływaniem pośród raf koralowych + wypożyczenia ekwipunku (ok. 15 USD)
 • Przejażdżki na słoniach (ok. 25 USD)
 • Pływania kajakami po korytarzach zalanej jaskini (ok. 12 USD)
 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 25 USD)
TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
W tropikalnej dżungli i na rajskich plażach
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE