Bangkok - Samut Songkram - Damnoensaduak - Ayutthaya - Krabi - Kuala Lumpur - Kuala Tembeling - Parku Narodowego Taman Negara - Malakka - Singapur - Wyspa Sentosa
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Bangkok - Samut Songkram - Damnoensaduak - Ayutthaya - Krabi - Kuala Lumpur - Kuala Tembeling - Parku Narodowego Taman Negara - Malakka - Singapur - Wyspa Sentosa

Kod:LTSL

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

DZIEŃ 1.
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Bangkoku przez jeden z portów tranzytowych.

DZIEŃ 2.
Azja wita nas ulicznym zgiełkiem Bangkoku. Po przylocie załatwienie formalności paszportowych po czym transfer do hotelu – odpoczynek po podróży. Nocleg w Bangkoku.

DZIEŃ 3.
Od rana wyruszamy na zwiedzanie Bangkoku. Jak magnes przyciąga do siebie turystów z całego świata Świątynia Złotego Buddy, która kryje w sobie posąg bóstwa wykonany z litego 18-karatowego złota ważącego bez mała 5 000 kg (figura pochodzi z XIII wieku, a została odkryta dopiero w 1955 r.). Obowiązkowa wizyta w China Town i wycieczka po kanałach Bangkoku, porównanie naszych wyobrażeń Świątyni Wat Arun z rzeczywistością (zachwyt nad misterną konstrukcją budowli kryjącej w sobie tajemnice kosmologii hindusko-buddyjskiej oraz stanowiącej przykład architektury khmerskiej). Następnie wizyta na terenie Świątyni Leżącego Buddy, gdzie można zobaczyć mający 46 m długości posąg z pozłacanego gipsu. Kolejnie udajemy się do Pałacu Królewskiego i Świątyni Szmaragdowego Buddy (podziwianie przepychu i bogactwa najświętszego dla Tajów miejsca, które kryje w sobie 66 cm wysokości figurkę wyrzeźbioną z jednej bryły kamienia szlachetnego). Powrót do hotelu. Nocleg w Bangkoku.

DZIEŃ 4.
Wcześnie rano, około godz. 7 wyjazd do miejscowości Samut Songkram, na bazar Maeklong. W samym środku bazaru znajdują się czynne tory kolejowe, po których cztery razy dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu pociągu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie przejazd do miejscowości Damnoensaduak, w której znajduje się słynny pływający targ. O godz. 9:30 wsiądziemy do łodzi, którymi dopłyniemy na ten egzotyczny rynek. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi. Około godz. 11:30 wyjazd do miejscowości Kanchanaburi, położonej ok. 30 km od granicy z Birmą. Po przyjeździe czas wolny za zdjęcia na słynnym moście na rzece Kwai. Następnie przejazd w kierunku granicy z Birmą do hotelu River Kwai Jungle Rafts. Hotel składa się z domków krytych strzechą, zbudowanych na tratwach na rzece Kwai. Wieczorem kolacja w hotelu. Po kolacji czas wolny na relaks w przepięknej scenerii rzeki Kwai.

DZIEŃ 5.
Po śniadaniu wizyta w wiosce mniejszości etnicznej Mon. Monowie są uchodźcami z Birmy, którzy migrowali do Tajlandii w latach 70-ch. Ich główne źródło utrzymania stanowi praca w hotelu River Kwai Jungle Rafts oraz uprawa roli. W wiosce można zobaczyć m.in. chaty z drewna bambusowego, lokalną szkołę i wiejską świątynię. Powrót łodziami motorowymi do przystani. Fakultatywnie wizyta w wiosce słoni i przejażdżka na słoniach (ok. 20 USD). Przejazd do jaskini Tam Krasae, w której znajduje się posąg siedzącego Buddy. Z jaskini roztacza się piękny widok na drewniany most Wampo zbudowany przez jeńców w czasie wojny. Most stanowi część słynnej „drogi śmierci” (linii kolejowej łączącej Tajlandię z Birmą). Po południu transfer do starożytnej stolicy Tajlandii – miejscowości Ayutthaya (stolica w latach 1351 – 1767). Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 6.
Po śniadaniu zwiedzanie zabytków Ayutthayi. Miasto zostało doszczętnie zniszczone przez wojska birmańskie w 1767 roku, jednak do dzisiaj zachowały się tam ruiny dziesiątek wspaniałych świątyń, które są niemym świadectwem chlubnej przeszłości miasta. W połowie XVIII w. w Ayutthayi mieszkało ponad 200 tys. ludzi i w tym okresie było to jedno z najwspanialszych miast na świecie. Przejazd do Bang Pa-In gdzie znajduje się przepiękny kompleks pałacowy i jedna z ulubionych letnich rezydencji rodziny królewskiej. W Bang Pa-In można zobaczyć kilka pałaców zbudowanych w najprzeróżniejszych stylach architektonicznych. Po południu przejazd na lotnisko w Bangkoku. Przelot do Krabi - urokliwej miejscowości wypoczynkowej, położonej nad Morzem Andamańskim. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na wypoczynek.

DZIEŃ 7 - 10.
Czas wolny. Kąpiele słoneczne i wodne, zaleganie na białym piasku. Dla chętnych: całodniowa wycieczka do lasów mangrowych z lunchem (ok. 50 USD od osoby) lub całodniowa wycieczka na wyspę Phi Phi z lunchem (ok. 65 USD od osoby), czy całodniowa wycieczka do zatoki Phang Nga z lunchem (James Bond Island & Sea Gypsies Village) ok. 70 USD od osoby. Noclegi w Krabi.

DZIEŃ 11.
Śniadanie w hotelu, przejazd na lotnisko i wylot do Kuala Lumpur. Przylot do metropolii XXI wieku, gdzie futurystyczna architektura tworzy niezwykłą mozaikę z kolonialnymi domami i chatynkami Chinatown. Lądowanie, transfer do hotelu, a następnie wyjazd na zwiedzanie miasta: zachwyt nad imponującymi Petronas Twin Towers (452 m), wizyta w Centrum Rękodzieła Malajskiego (możliwość zakupu pamiątek) oraz kolorowej dzielnicy Chinatown. Podziwianie Pałacu Królewskiego, Pomnika Pamięci Narodowej i Parlamentu, narodowego meczetu oraz budynku Sultan Abdul Samad. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 12.
Śniadanie w hotelu, a kolejnie wyjazd w kierunku malajskiej dżungli. Około południa dotarcie do miasta Kuala Tembeling, skąd drewnianymi łodziami odpływamy do wioski Kuala Tahan. Wpływamy w głąb olbrzymiego Parku Narodowego Taman Negara. Po drodze obserwacja bujnej przyrody i pojawiających się niekiedy na brzegu bawołów, waranów, małp i różnorodnych ptaków. Po około dwugodzinnym rejsie dopłyniecie do Kuala Tahan i zakwaterowanie w stylizowanych bungalowach w dżungli. Czas na relaks i odpoczynek po podróży. Kolacja w lokalnej restauracji, a następnie „night jungle walk”, czyli spacer po zachodzie słońca po dżungli w poszukiwaniu oznak nocnego życia. Nocleg na terenie parku.

DZIEŃ 13.
Po śniadaniu rozpoczęcie wędrówki w Parku Narodowym Taman Negara. Podejście na wzgórze Teresek (334 m n.p.m), skąd rozpościera się panoramiczny widok na pokryte gęstym lasem okoliczne wzniesienia i doliny. Spacer po kładkach zawieszonych miedzy koronami drzew wysokiej dżungli. Lunch, a następnie wizyta w wiosce Orang Asli, autentycznej osadzie zamieszkałej przez plemię Negritos. Powrót do resortu, czas wolny na błogie lenistwo i samodzielne spacery. Kolacja i nocleg w resorcie.

DZIEŃ 14.
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przeprawa łodzią przez rzekę. Następnie wyjazd autokarem do Malakki. To historyczne miasto przed laty było stolicą Malajów, dziś wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Niegdyś wielki port handlowy ukształtowany został przez wpływy portugalskie, holenderskie, brytyjskie i chińskie. Przyjazd do Malakki późnym popołudniem. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek po podróży i przechadzka pełną kawiarenek, restauracji i straganów kolorową Jonker Street. Nocleg.

DZIEŃ 15.
Po śniadaniu zwiedzanie kolonialnej Malakki, między innymi: kościół św. Piotra (najstarsza katolicka świątynia w Malezji, powstała w 1710 r.), wzniesiona przez Portugalczyków brama Porta De Santiago, ruiny portugalskiego kościoła Św. Pawła, holenderski ratusz oraz Chinatown wraz z chińską świątynią Cheng Hoon Teng. Lunch w Malacce, a następnie wyjazd w kierunku Singapuru. Około czterogodzinna podróż do położonego na południowym krańcu Półwyspu Malajskiego miasta - państwa. Przyjazd w godzinach wieczornych. Nocleg.

DZIEŃ 16.
Zwiedzanie wyspiarskiego Miasta Lwa (nazwa pochodzi od dwóch słów: singa - lew i pura - miasto). Niegdyś obszar ten porośnięty był przez bujne, wilgotne lasy, dziś to jeden z najbardziej kosmopolitycznych ośrodków na świecie. Zderzenie dwóch światów, czyli centrum biznesu i finansów z zabytkami z czasów kolonialnych, licznymi świątyniami, teatrami i muzeami. Spacer ulicami miasta, oglądanie ratusza, parlamentu, Victoria Hall, Katedry św. Andrzeja, wizyta w China Town. Nocleg w Singapurze.

DZIEŃ 17.
Po śniadaniu wycieczka na oddaloną o 0,5 km od miasta Wyspę Sentosa. Przejazd napowietrzną kolejką linową połączony z podziwianiem panoramy wybrzeża. Na wyspie wypoczynek na piaszczystej plaży lub też fakultatywnie możliwość korzystania z wielu dodatkowych atrakcji parku rozrywki (oceanarium, pływanie z delfinami, muzea, zoo, park wodny). Wieczorem transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 18.
Przylot do jednego z portów przesiadkowych, przerwa tranzytowa. Lądowanie na lotnisku Okęcie w Warszawie.

GALERIA

GALERIA

WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • bilety lotnicze na trasie Warszawa Bangkok, Bangkok – Krabi – Kuala Lumpur, Singapur – Warszawa
 • zakwaterowanie: Bangkok hotel 3*, 1 nocleg w hotelu na tratwach River Kwai Jungle Rafts, Ayutthaya hotel 3*, Krabi hotel 4*, Kuala Lumpur hotel 3*, lodże/bungalowy w Parku Narodowym Taman Negara, Malakka hotel 4*, Singapur hotel 3*; pokoje 2-osobowe z łazienkami,
 • wyżywienie: śniadania po każdym noclegu, kolacja w hotelu na tratwach (dzień 4) oraz w Parku Narodowym Taman Negara (dzień 12, 13), lunch w dniu 13 i 15,
 • transport na całej trasie: mikrobus, łódź, pociąg
 • opłaty za przewodników lokalnych
 • opieka pilota-przewodnika
 • ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

Informacje o cenie:
Zaliczka: 800 PLN płatne przy zapisie
Dopłata: pozostała płatność (w zależności od terminu) + 1480 USD lub 1680 USD (w zależności od terminu) x kurs sprzedaży Pekao SA płatne na 35 dni przed terminem imprezy (minus I rata)

Cena nie zawiera:

 • bilety wstępu: 170 USD
 • zwyczajowe napiwki: ok. 50 USD
 • pozostałe posiłki (aranżuje pilot)
 • dopłata do pokoju jednoosobowego: 550 USD
TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Tajlandia – Malezja – Singapur
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE