mapMarker
Hiszpania
calendar
8 dni, grupa: 13-22 osób
Food & Wine
Food & Wine
Gdy myślimy o Hiszpanii przed oczami staje nam flamenco, tapas, wino, corrida, piękne miasta, wspaniała przyroda, słoneczne plaże… To wszystko wywodzi się właśnie stąd, wprost z serca Hiszpanii – Andaluzji.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Gdy myślimy o Hiszpanii przed oczami staje nam flamenco, tapas, wino, corrida, piękne miasta, wspaniała przyroda, słoneczne plaże… To wszystko wywodzi się właśnie stąd, wprost z serca Hiszpanii – Andaluzji. Regionu pełnego pasji, temperamentu, wyśmienitego jedzenia, różnorodnych krajobrazów. Od gorących plaż po obu stronach Cieśniny Gibraltarskiej, aż po ośnieżone szczyty gór Sierra Nevada. Od Malagi, po zupełnie małe, i urokliwe białe wioski ukryte głęboko w górskich dolinach. Wszędzie spotkać można otwartość i żywiołowość Hiszpanów, zasmakować najlepszych oliwek, jamona i wina, posłuchać dźwięków gitary i wyklaskiwanego rytmu. Podziwiając przy tym region, który był zalążkiem osadnictwa w Europie w czasach Fenicjan, prężną prowincją Rzymian, ostatnim bastionem Maurów w średniowieczu czy oknem na świat w trakcie kolonizacji Ameryk. Zapraszamy w podróż pełną historycznych, kulturalnych, przyrodniczych, a także kulinarnych atrakcji, po której z pewnością do Hiszpanii każdy wróci jeszcze nie raz…

W skrócie:

 • Smakujemy najpiękniejsze zakątki Andaluzji bez pośpiechu
 • Las Alpujarras - wędrówki pośród ukrytych wiosek Sierra Nevada
 • Kordoba - największe miasto średniowiecznej Europy z piękną Mezquitą
 • Alhambra - najpiękniejszy zabytek architektury arabskiej w Europie
 • Gibraltar - słynna brytyjska Skała
 • Białe wioski - malowniczo położone miasteczka
 • Plaże atlantyku z widokiem na Afrykę
 • Wyśmienita kuchnia i wina słonecznej Hiszpanii

Kod:HOR

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1 Witaj Andaluzjo!
Wylot z Warszawy i przelot do Malagi. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Malagi. Jeżeli czas pozwoli wieczorny spacer po mieście.

Dzień 2 Mijas i urzekająca Ronda
Dzisiaj zawitamy do Mijas, jednego z białych miasteczek wybrzeża Costa del Sol. Następnie udamy się na piękną widokowo wędrówkę w kierunku Rondy. Kropla drąży skałę, a mała rzeka Guadelevin wydrążyła wielki wąwóz El Tajo, który czyni z Rondy nadzwyczaj urokliwie położone miejsce, a widok na most zawieszony nad przepaścią jest jedną z głównych wizytówek Andaluzji. Zobaczymy Puenta Nuevo, czyli wysoki na 100 metrów most. Przejdziemy sie obiema stronami wąwozu, podziwiając casas colgadas (domy "wiszące nad przepaścią"), zwiedzając stare miasto, w którym znajdują sie m.in. arena korridy, stara gospoda, w której niegdyś nocował Cervantes, czy pałac dawnych władców arabskich.

Dzień 3 Na dworze Jej Królewskiej Mości
Ruszamy w drogę i... przekraczamy granicę. Z Wielką Brytanią! Zobaczymy Gibraltar, niewielkie terytorium zamorskie brytyjskiego królestwa, ale o ogromnym znaczeniu. Zwiedzanie słynnej Skały, z której rozciąga sie piękna panorama, również na Afrykę. Walki o ten strategicznie położony cypel trwały całymi wiekami, a i obecnie Hiszpanie krzywo przyglądają sie obecności poddanych Jej Królewskiej Mości na Półwyspie Iberyjskim. Będziemy mieli okazję zwiedzić jaskinię Św. Michała, przejść tunelami obronnymi oraz spotkać małpy, tylko tam w Europie żyjące na wolności. Znajdzie się też chwila na spróbowanie typowo angielskich Fish & Chips. Przejazd i krótka wizyta w Taryfie. Historia Andaluzji to, w dużej mierze historia Maurów, którzy właśnie Al-Andalus opuścili jako ostatnią. Ale wcześniej, w początkach VIII wieku to właśnie do Taryfy przybiły pierwsze arabskie statki. Nic w tym dziwnego, skoro jest to najwęższe miejsce Cieśniny Gibraltarskiej (zaledwie 14 km do Afryki!), a sama Taryfa to najdalej na południe wysunięty punkt kontynentalnej Europy. Taryfa, dzięki swojemu położeniu zaznaje częstych i silnych wiatrów. Takie położenie zobowiązuje również kulinarnie – w Taryfie spróbować można znakomitych ryb (m.in. tuńczyka) czy owoców morza.

Dzień 4 Kordoba i Torcal de Antequera
Po śniadaniu ruszamy do Kordoby. Swego czasu wybrana na stolicę Kalifatu, jednej z najbardziej rozwiniętych organizacji państwowych ówczesnego świata, gdzie poziom nauki, kultury i sztuki mógł zawstydzać resztę Europy. Po latach świetności, gdy Kordoba była największym miastem basenu Morza Śródziemnego, pozostała niezwykła Mezquita, Alcazar oraz uliczki centrum, znakomicie obrazujące, jak w tym miejscu przenikały sie trzy kultury – arabska, chrześcijańska i żydowska. Po wizycie w tym pięknym mieście czas na kontakt z naturą. Ruszymy do Torcal de Antequera, rezerwatu przyrody, wspaniale położonego na wzgórzu, z niebywałymi formami skalnymi, powstałymi dzięki zjawiskom krasowym gdzie wybierzemy się na krótką trasę pieszą aby właściwie podziwiać niezwykłą okolicę.

Dzień 5 Malaga, Nerja i tapas w Granadzie
Poranek w Maladze, stolicy Costa del Sol, mieście pełnym rzymskich oraz pomaurowych zabytków. Z monumentalną katedrą budowaną przez ponad 250 lat, z historia pełną wzlotów i upadków. Miejsce urodzin Pablo Picassa oraz Antonio Banderasa. Następnie ruszymy w kierunku Granady, ale po drodze zatrzymamy się jeszcze na Balkonie Europy w Nerja, a chętni zejdą pod ziemię podziwiać piękno miejscowych jaskiń. Później czeka nas przyjemna wędrówka w Parque Natural Sierras de Tejeda. Przejazd do Granady i wieczorne poszukiwania najsmaczniejszych tapas! Przypuszczalnie to z Andaluzji wywodzi sie zwyczaj tapas, a Granada jest jednym z ostatnich miast w Hiszpanii, gdzie do napoju przekąskę dostaje się za darmo, stąd też liczność barów i obfitość oraz różnorodność serwowanych w nich tapas.

Dzień 6 Granada i piękna Alhambra
Będąc w Andaluzji nie można pominąć Granady i jej największego skarbu - Alhambry. Zasłużenie, jednego z najczęściej odwiedzanych zabytków Hiszpanii. Porośnięte pięknymi ogrodami, górujące nad Granadą wzgórze z pałacami obfitującymi w zdobione dziedzińce, sale oraz liczne ciągi wodne, znakomicie reprezentuje rozwój architektury i ornamentyki u Maurów. "Kto nie widział Granady, nic nie widział" – ta uwaga dotyczy zarówno słynnego kompleksu pałaców i ogrodów, jak i Albaicin – dawnej  dzielnicy Maurów, pełnej wąskich i krętych uliczek. Będzie też szansa, aby zobaczyć również Sacromonte – dawne cygańskie domy w jaskiniach, skąd podobno wywodzi sie flamenco (opcja udziału w wieczornym pokazie).

Dzień 7 Malownicze białe wioski - Las Alpujarras
Na południowych zboczach Sierra Nevada ukryte są białe wioski – Las Alpujarras - znane z cudownych widoków oraz najlepszych w Hiszpanii regionalnych przysmaków. Oprócz pieszej trasy,  przechodzącej przez trzy z nich (Pampaneirę, Bubion i Capileirę), będzie też czas na spróbowanie lokalnych serów, oliwek, czekolady, a zwłaszcza jamona, który to otoczony czystym, górskim powietrzem, osiąga najlepszą jakość i smak. Aby w nim zasmakować pojedziemy do Trevelez skąd pochodzi słynna odmiana Jamon de Trevelez i gdzie znajduje się bardzo smakowite muzeum tego specjału. Cały dzień spędzimy zatem pośród gór Sierra Nevada delektując się widokami i smakami tego rejonu. Wieczorem przejazd na nocleg w okolicy Malagi.

Dzień 8 Powrót do Polski
Transfer na lotnisko i przelot do Polski.

CIEKAWOSTKI

CIEKAWOSTKI

Tętniące życiem miasta
Na naszej trasie zawitamy do miejsc historii i kultury, wielokrotnie będziemy mieli okazję podziwiać obiekty i miasta wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kordoba w średniowieczu nie miała sobie równych, nie tylko na Półwyspie Iberyjskim. Bajeczność Granady pozwoliła poetom pisać o niej wiersze, a muzykom stworzyć flamenco. Wisząca nad przepaścią Ronda i okoliczne białe miasteczka ukażą nam Andaluzję z nieco odmiennej, senniejszej strony. Będziemy mieli również okazję zapłacić w funtach za fish & chips na Main Street, bo Gibraltar, wbrew otoczeniu, to przecież zamorskie terytorium Wielkiej Brytanii! Nie zapominajmy też o Maladze – stolicy turystyki na Costa del Sol, której historia sięga czasów Rzymian.

Śródziemnomorska przyroda
W trakcie wyjazdu czekają nas również wędrówki na łonie przyrody, poza głównymi miastami. Podczas gdy w Polsce wiosna dopiero puka do drzwi lub w czasie gdy zima zaczyna zbliżać się wielkimi krokami, my będziemy spacerować w przyjemnym, andaluzyjskim słońcu. Po oceanicznej stronie Cieśniny Gibraltarskiej będziemy chodzić po wydmach i piaszczystych plażach z widokiem na Czarny Ląd, od którego dzielić nas będzie zaledwie kilkanaście kilometrów! Po Skale Gibraltaru przejdziemy się podziwiając panoramiczne pejzaże obu kontynentów i słynnej cieśniny. Odwiedzimy Torcal de Antequera - niespotykany rezerwat z formami krasowymi, tworzącymi spektakularny krajobraz. W górach Sierra Nevada zagościmy w wioskach Las Alpujarras.

Gorąca hiszpańska krew
To co fascynuje ludzi na całym świecie to hiszpańskie zwyczaje, tak silnie zakorzenione w Andaluzji. Będziemy mieli okazję wybrać się na wieczór flamenco, zakosztować smakowitych tapas w głośnym hiszpańskim barze, a w niemal każdym większym mieście spotkamy arenę korridy. Wino, obecne w całej Hiszpanii, tutaj występuje w kilku formach, od tej klasycznej, przez mocniejsze i słodsze wino Malaga, aż po najsłynniejsze - sherry. Andaluzja to także wyśmienita kuchnia! Przyjezdnych zachwyca swoim bogactwem - od przeróżnych form podawania ziemniaków i innych warzyw, przez pyszne sery i wędliny, aż po świeżutkie ryby i owoce morza. Jedno jest pewne – podczas tego wyjazdu każdy będzie musiał zrezygnować z diety.

WARUNKI

WARUNKI

Cena obejmuje:

 • Transport: przelot Warszawa (Okęcie/Modlin) - Malaga - Warszawa (Okęcie/Modlin), transport na miejscu (autokar lub bus, częściowo transport publiczny)
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach
 • Wyżywienie: 7 śniadań
 • Opiekę przewodnika
 • Ubezpieczenie: KL do 10 000 EUR | NNW do 15 000 PLN | BP do 1000 PLN
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN
 • Podatek VAT

Cena nie obejmuje:

 • Wyżywienia (ok. 15-25 EUR/dzień)
 • Biletów wstępu, transportu publicznego - ok. 40-90 EUR i 15-25 GBP

Liczba uczestników: 13 - 24 osób
Zaliczka przy zgłoszeniu: 1200 PLN
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w Maladze.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem i informację o zainteresowaniu taką opcją nie później niż w momencie dokonania zgłoszenia.

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Szlaki i smaki Andaluzji
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE