Trasa: Wenecja (Włochy) > Bari (Włochy) > Pireus, Ateny (Grecja) > Katakolon, Olimpia (Grecja) > Kotor (Czarnogóra) > Split (Chorwacja) > Wenecja (Włochy)
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Trasa: Wenecja (Włochy) > Bari (Włochy) > Pireus, Ateny (Grecja) > Katakolon, Olimpia (Grecja) > Kotor (Czarnogóra) > Split (Chorwacja) > Wenecja (Włochy)

Linia: Costa Cruises
Statek: Costa Luminosa

Kod:RCLUB

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1 Wenecja / Włochy
Spotkanie z pilotem w porcie i zaokrętowanie na statek Costa Luminosa. Uwaga! Klienci korzystający z grupowego przelotu spotykają się z pilotem na lotnisku w Warszawie. Po przylocie do Wenecji odbywa się transfer do portu.
Wypłynięcie: 17:00

Dzień 2 Bari / Włochy
Indywidualne zwiedzanie miasta bądź udział w wyciecze fakultatywnej.
Wpłynięcie: 14:00
Wypłynięcie: 20:00

Dzień 3 Dzień na morzu

Dzień 4 Pireus, Ateny / Grecja
Indywidualne zwiedzanie lub udział w wycieczce fakultatywnej do Aten pozwalającej poznać najważniejsze atrakcje miasta.
Wpłynięcie: 08:00
Wypłynięcie: 17:00

Dzień 5 Katakolon, Olimpia/ Grecja
Indywidualne zwiedzanie lub udział w wycieczce fakultatywnej do jednego z najsłynniejszych miejsc Starożytnej Grecji – sanktuarium w Olimpii, miejsca antycznych igrzysk olimpijskich.
Wpłynięcie: 08:00
Wypłynięcie: 14:00

Dzień 6 Kotor/ Czarnogóra
Indywidualne zwiedzanie Kotoru lub udział w wycieczce fakultatywnej.
Wpłynięcie: 14:00
Wypłynięcie: 21:00

Dzień 7 Split/ Chorwacja
Indywidualne zwiedzanie Splitu lub udział w wycieczce fakultatywnej.
Wpłynięcie: 09:00
Wypłynięcie: 17:00

Dzień 8 Wenecja / Włochy
Po śniadaniu wyokrętowanie ze statku i zakończenie imprezy. Uwaga! Klienci korzystający z grupowego przelotu mają transfer z pilotem na lotnisko w Wenecji.
Wpłynięcie: 09:00

CIEKAWOSTKI

CIEKAWOSTKI

Specyfikacja statku
Rok budowy:    2009
Długość (m):    294
Szerokość (m):    32,3
Tonaż (tony):    92600
Szybkość (węzły):    21,6
Pokłady pasażerskie:    12
Pasażerowie (total):    2826
Załoga:    921
Bandera:    Włochy
Napięcie (V):    115/220
Waluta:    Euro

Opis:
Imponujący flagowy statek Costy, rozpoczął swoje rejsy w maju 2009. Wyróżnia go atmosfera elegancji, przestronność pomieszczeń, niesamowite efekty świetlne oraz znajdujące się na nim wartościowe dzieła sztuki. Projekt statku, cenne i eleganckie materiały, atrakcje i cechy architektoniczne czynią z Costy Luminosy statek zachwycający i innowacyjny. Spragnionym relaksu polecamy Samsara Spa, a restauracja Club z otwartą kuchnią zadowoli najbardziej wymagających koneserów. Goście poszukujący rozrywki będą zachwyceni kinem 4D oraz nowoczesnymi symulatorami gry w golfa oraz wyścigów Grand Prix Formuły 1. Liczne kabiny z balkonami oraz pokład z basenem krytym szklanym dachem i zewnętrznym mega ekranem, to dodatkowe atuty tego statku. Costa Luminosa jest olśniewającym statkiem, który zapewni niezapomniane chwile.

Posiłki
Taurus Restaurant, Andromeda Restaurant, Samsara Restaurant, Club Luminosa (a la carte Club Restaurant) - wymaga rezerwacji za dodatkową opłatą.

Napoje
Grand Bar Elettra, Club Luminosa, Caffeteria Sirius, Supernova Bar, Cigar Lounge Rogel (Cognac & Cigar Bar), Antares Piano Bar, Virgo Bar, Libra Bar, Scuderia Costa Bar, Lido Delphinus Bar, Lido Dorado Bar.

Na pokładzie
3 baseny (w tym 1 z rozsuwanym dachem oraz basen dla dzieci), 4 jacuzzi, wielofunkcyjne boisko sportowe, trasa do joggingu oraz jazdy na wrotkach, "Samsara Spa" - dwupokładowe centrum urody i pielęgnacji ciała wraz z siłownią, fitness center, teatr Phoenix usytuowany na trzech pokładach, kino 4D, kasyno, dyskoteka, kawiarenka internetowa, biblioteka, centrum konferencyjne, centrum handlowe, salon gier komputerowych, sala zabaw dla dzieci z PlayStation, klub dla nastolatków z PlayStation, symulator Grand Prix Formuły 1, symulator gry w golfa i pole do gry w minigolfa, kantor wymiany walut, wielkoformatowy ekran na pokładzie z basenem, centrum medyczne, galeria sztuki, kaplica, biuro wycieczek fakultatywnych.

Kabiny
Całkowita liczba kabin: 1130, w tym 52 z bezpośrednim dostępem do Spa, 718 z prywatnymi balkonami. Rodzaje kabin: wewnętrzna, zewnętrzna z oknem, zewnętrzna z balkonem, Mini Suite, Suite, Panorama Suite, Grand Suite oraz kabiny Samsara. Wszystkie kabiny wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne, łazienkę z prysznicem lub wanną (w zależności od kategorii) i toaletą. Dodatkowo suszarka do włosów, satelitarna TV, radio pokładowe, klimatyzacja, telefon, sejf, mini bar. Kabiny Samsara mają bezpośredni dostęp do Spa.

Kabina wewnętrzna Classic
Powierzchnia kabiny to około 14,4m². Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Kabiny typu „Classic” znajdują się na dolnych pokładach statku i są oferowane po najbardziej przystępnych cenach, zapewniając jednocześnie wszystkie udogodnienia i swobodę korzystania ze wszystkich usług dostępnych na statku.

Kabina wewnętrzna Premium
Powierzchnia kabiny to około 14,4m². Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Kabiny typu „Premium” znajdują się na górnych pokładach statku i oferują dodatkowo możliwość rezerwacji kolacji w określonym czasie w restauracji oraz dodatkowe punkty Costa Club.

Kabina wewnętrzna Samsara
Powierzchnia ok. 14,4m². Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Specjalny pakiet dla kabin typu „Samsara”: zapewniony nieograniczony dostęp do Spa - Samsara w tym basenu z zabiegami talasoterapii, do wyboru dwa bezpłatne zabiegi w SPA oraz komplety specjalnych kosmetyków, które promują dobre samopoczucie i relaks.

Kabina zewnętrzna Classic z oknem
Powierzchnia ok. 18m². Kabina posiada panoramiczne okno z widokiem na morze. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Kabiny zewnętrzne typu „Classic” znajdują się na dolnych pokładach statku i są oferowane po przystępnych cenach, zapewniając jednocześnie udogodnienia i swobodę korzystania ze wszystkich usług dostępnych na statku.

Kabina zewnętrzna Premium z oknem
Powierzchnia ok. 18m². Kabina posiada panoramiczne okno z widokiem na morze. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Kabiny zewnętrzna typu „Premium” znajdują się na górnych pokładach statku i oferują dodatkowo możliwość rezerwacji kolacji w określonym czasie w restauracji oraz dodatkowe punkty Costa Club.

Kabina zewnętrzna Classic z balkonem
Powierzchnia ok. 20,8m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Kabiny typu „Classic” znajdują się na dolnych pokładach statku i są oferowane po przystępnych cenach, zapewniając jednocześnie wszystkie udogodnienia i swobodę korzystania ze wszystkich usług dostępnych na statku. UWAGA! Niektóre kabiny posiadają dwa oddzielne łóżka bez możliwości zmiany do łóżka typu queen-size.

Kabina zewnętrzna Premium z balkonem
Powierzchnia ok. 20,8m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24h room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Kabiny zewnętrzna typu „Premium” znajdują się na górnych pokładach statku i oferują dodatkowo możliwość rezerwacji kolacji w określonym czasie w restauracji oraz dodatkowe punkty Costa Club.

Kabina zewnętrzna Samsara z balkonem
Powierzchnia ok. 22m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Niektóre z kabin wyposażone są w rozkładaną sofę w części wypoczynkowej lub w górnej części piętrowe łóżka w stylu Pullman aby móc pomieścić do czterech gości w kabinie. Specjalny pakiet dla kabin typu „Samsara”: zapewniony nieograniczony dostęp do Spa - Samsara w tym basenu z zabiegami talasoterapii, do wyboru dwa bezpłatne zabiegi w SPA oraz komplety specjalnych kosmetyków, które promują dobre samopoczucie i relaks. Kabiny od 8232 do 8233 posiadają możliwość korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich.

Mini Suite z balkonem
Powierzchnia ok. 25,4m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania, łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową z biurkiem. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service.

Suite z balkonem
Powierzchnia ok. 38,5m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania łazienkę z wanną jacuzzi i prysznicem, a także duży salon z biurkiem, toaletka. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Udogodnienia w apartamentach: room service obejmujący pełną obsługę w tym zamawianie posiłków, wino musujące, przekąski/kanapki, codziennie kosz świeżych owoców oraz priorytetowe traktowanie VIP podczas check-in oraz po zakończeniu podróży dodatkowo pomoc w pakowaniu i rozpakowywaniu, kosmetyki do kąpieli, zaproszenie na cocktail party dla VIP-ów oraz bezpłatną kolację dla dwojga w restauracjach specjalnych.

Samsara Suite z balkonem
Powierzchnia ok. 33,3m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania łazienkę z wanną jacuzzi i prysznicem, a także duży salon z biurkiem, toaletka. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Udogodnienia w apartamentach: room service obejmujący pełną obsługę w tym zamawianie posiłków, wino musujące, przekąski/kanapki, codziennie kosz świeżych owoców oraz priorytetowe traktowanie VIP podczas check-in oraz po zakończeniu podróży dodatkowo pomoc w pakowaniu i rozpakowywaniu, kosmetyki do kąpieli, zaproszenie na cocktail party dla VIP-ów oraz bezpłatną kolację dla dwojga w restauracjach specjalnych. Specjalny pakiet dla kabin typu „Samsara”: zapewniony nieograniczony dostęp do Spa - Samsara w tym basenu z zabiegami talasoterapii, do wyboru dwa bezpłatne zabiegi w SPA oraz komplety specjalnych kosmetyków, które promują dobre samopoczucie i relaks.

Panorama Suite z balkonem
Powierzchnia ok. 62,5m². Kabiny mają duże okna ze szklanymi drzwiami, które prowadzą do prywatnej werandy. Wewnątrz kabiny znajdują się dwa pojedyncze łóżka z możliwością konwersji do łóżka typu queen-size. Kabina jest wyposażona w pojemne szafy na ubrania łazienkę z wanną jacuzzi i prysznicem, a także duży salon z biurkiem, toaletka. Każda kabina ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatnie podawane do kabiny śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service. Udogodnienia w apartamentach: room service obejmujący pełną obsługę w tym zamawianie posiłków, wino musujące, przekąski/kanapki, codziennie kosz świeżych owoców oraz priorytetowe traktowanie VIP podczas check-in oraz po zakończeniu podróży dodatkowo pomoc w pakowaniu i rozpakowywaniu, kosmetyki do kąpieli, zaproszenie na cocktail party dla VIP-ów oraz bezpłatną kolację dla dwojga w restauracjach specjalnych.

Grand Suite z balkonem
Powierzchnia ok. 52,3m². Apartamenty posiadają duże, panoramiczne okna oraz szklane drzwi, które prowadzą do przestronnej werandy, dwa pojedyncze łóżka z których większość ma możliwość konwersji do łóżka typu queen-size, duże szafy, łazienkę z wanną jacuzzi i prysznicem, a także pokój dzienny z centrum rozrywki, meble wypoczynkowe, poprzeczną kanap. Każdy apartament ma również własną interaktywną telewizję satelitarną, klimatyzację sterowaną termostatem, telefon, suszarkę do włosów, mini bar, sejf, bezpłatne śniadanie kontynentalne oraz 24 godzinny room service z prywatnym lokajem. Udogodnienia Suite: Oprócz room service pełna obsługa w apartamencie obejmuje zamawianie wszystkich posiłków, wino musujące, przekąski/ kanapki, codziennie kosz świeżych owoców oraz priorytetowego traktowanie VIP podczas check-in oraz po zakończeniu podróży, pomoc w pakowaniu i rozpakowywaniu, kosmetyki do kąpieli, zaproszenie na cocktail party dla VIP-ów oraz bezpłatną kolację dla dwojga w restauracjach specjalnych.

DOKUMENTY
WARUNKI

WARUNKI

Promocja: Przy rezerwacji i wpłacie całej kwoty do 8 września dodatkowy rabat 400 PLN/os. od cen promocyjnych!

Cena zawiera:

 • 8 dniowy rejs statkiem Costa Luminosa - zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów);
 • wyżywienie w trakcie rejsu: 3 główne posiłki i podwieczorek;
 • napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych;
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku oraz serwis kabinowy;
 • korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen - ręczniki basenowe w cenie, jacuzzi, sala fitness, itp.);
 • udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.);
 • transfery lotnisko - port - lotnisko (w sytuacji własnego dojazdu koszt koszt parkingu portowego na czas trwania rejsu);
 • podatki, opłaty portowe 150 EUR/os. i ubezpieczenie: KL, NNW i bagażu;
 • opiekę polskiego pilota w trakcie całej imprezy.

Cena nie zawiera:

 • kosztów dojazdu do portu w Wenecji (istnieje możliwość przelotu samolotem lub dojazdu własnego);
 • wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu;
 • korzystania z barów, mini baru w kabinie i napojów zamawianych w restauracji;
 • korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet);
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych; napiwków dla obsługi na statku (ok. 10 EUR/os./dzień);
 • wydatków osobistych w trakcie całej imprezy.

Uwagi:
Cena za dziecko (od 2 do 17 lat jako 3 i 4 osoba w kabinie - 700 PLN) obejmuje tylko koszty opłat porowych i ubezpieczenia - rejs i opieka pilota jest gratis; w przypadku rezerwacji przelotu samolotem należy doliczyć koszt transferu lotnisko - port - lotnisko ok. 50 EUR; dopłata do podstawowego pakietu napojów All Inclusive: 182 EUR/os. dorosła/ rejs, 119 EUR dziecko, możliwe również inne pakiety (pakiet musi być wykupiony przez każdą osobę zakwaterowaną w kabinie - można zakupić w biurze przed rejsem); kabiny 1, 3 i 4 osobowe są na zapytanie i sprzedawane tylko po potwierdzeniu; podczas rejsu organizowane są dwa wieczory galowe, podczas których zalecane są stroje wieczorowe; grupa z polskim pilotem realizowana przy min. 20 osobach.

Bilet lotniczy
Cena przelotu w klasie ekonomicznej wynosi ok. 1250 PLN i została podana w oparciu o cenę z dnia przygotowania oferty. Dokładna cena przelotu podawana jest w momencie rezerwacji. Proponowany przelot liniami lotniczymi LOT.
Rezerwując bilet lotniczy indywidualnie prosimy sprawdzić w biurze godziny realizacji transferów.

PRZED WYJAZDEM

PRZED WYJAZDEM

DOJAZD DO PORTU:

Samochód
Trasa od granicy Polski wynosi ok. 950 km i praktycznie w całości jest to podróż autostradą.
Koszt autostrad: Czechy + Austria – ok. 100 PLN (winiety na 10 dni na obydwa kraje łącznie, które należy kupić przed granicą czeską), Włochy - autostrady płatne są za kilometr i koszt to ok. 30 EUR.
Parking w Wenecji – ok. €95/rejs. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca na parkingu za pośrednictwem pracowników naszego biura

Autokar
Połączenie: Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław - Wenecja Mestre
Przewoźnik: Rudnik Tumay, Sindbad

Przewoźnicy oferują przejazdy Wenecji Mestre, dworzec kolejowy St. Lucia (ok. 10 km od portu). Z dworca kolejowego do portu można się dostać taksówką (koszt, ok. 30 EUR w jedną stronę)
Czas podróży: ok. 15 godz.

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Śródziemnomorska Majówka
Termin podróży
Termin podróży
Cena: od 3395 PLN
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub

POPULARNE PODRÓŻE