Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem urokliwych azjatyckich uliczek, zapierających dech w piersiach widoków oraz pozostających na długo w pamięci wietnamskich smaków.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

HANOI -> ZATOKA HALONG -> HOI AN -> SAJGON -> DELTA MEKONGU

Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem urokliwych azjatyckich uliczek, zapierających dech w piersiach widoków oraz pozostających na długo w pamięci wietnamskich smaków.

Program w skrócie:

 • Zwiedzimy stołeczne Hanoi czyli miasto Wzlatującego Smoka pełne pachnących i przyciągających masą świeżych ziół stoisk z lokalnym jedzeniem. Zjemy między innymi Bun Cha czyli szlagierowe danie Hanoi.
 • Odbędziemy rejs po nieziemsko pięknej Zatoce Halong, gdzie z wody wystrzeliwują kilkudziesięciometrowe skalne ściany porośnięte dżunglą.
 • Wieczory spędzimy na przemierzaniu wietnamskich uliczek w poszukiwaniu najbardziej zniewalających smaków jakie możecie sobie tylko wyobrazić.
 • Zatrzymamy się w środkowo-wietnamskim, dawnym portugalskim porcie morskim Hoi An, które jest jednym z najbardziej urokliwych i przyjaznych turystom miejsc w regionie oraz uznaną stolicą kulinarną Wietnamu.
 • Odbędziemy tu niesamowite kulinarne warsztaty gdzie pod okiem lokalnych mistrzów smaku nauczycie się sami przygotowywać dania, którymi zaczarujecie znajomych, a wiedza ta zostanie z Wami na całe życie.
 • Powłóczymy się także po Ho Chi Minh City czyli dawnym Sajgonie, gdzie zwiedzimy między innymi Muzeum Reunifikacji oraz Muzeum Wojny Amerykańsko-Wietnamskiej. Nie zabraknie sajgonek i najlepszej Pho Bo w Wietnamie.
 • Ostatnie dni spędzimy wśród wiosek, miast i kanałów Delty Mekongu – jednej z największych delt na planecie. Popłyniemy też na niesamowite pływające targowisko, zwiedzimy lokalną manufakturę makaronu ryżowego i zjemy najlepsze cukierki kokosowe wprost z wytwórni.

Kod:GOTU

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1-2
Przelot z Warszawy do Hanoi z przesiadką przez jeden z europejskich lub arabskich portów lotniczych. Po przylocie przejazd do dzielnicy Old Quarter w okolicy Jeziora Hoan Kiem, zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem spacer po dzielnicy pełnej klimatycznych uliczek z lokalnymi kramami, ulicznymi restauracjami czyli pierwsze zetknięcie się z kulturą wietnamską. Nocleg w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Zatoki Halong. Po dopełnieniu wszelkich formalności i zaokrętowaniu się na pokład, rejs pośród jednej z najpiękniejszych krain kuli ziemskiej. Miejsce to słynie z fantastycznych krajobrazów – niezliczona ilość wysp wapiennych porośniętych dżunglą wynurza się z tafli wody, a ich pionowe ściany osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. W ciągu tego dnia odwiedzimy malowniczą jaskinię na jednej z wysp. Będzie możliwość popływania kajakiem wśród wapiennych klifów mijając nieliczne już wioski, gdzie życie toczy się na wodzie. Nocleg w kajucie statku.

Dzień 4
Rano krótki rejs po Zatoce Halong i powrót do portu. Po powrocie do Hanoi, nocleg w tym samym hotelu co poprzednio (można zostawić bagaże). Po zakwaterowaniu w hotelu i odpoczynku rozpoczniemy wieczorną wyprawę szklakiem ulicznego jedzenia – smakowe wrażenia gwarantowane! Nocleg w hotelu.

Dzień 5
Po śniadaniu udamy się na całodniowe zwiedzania stolicy Wietnamu. Na trasie znajdą się świątynie i pagody, m.in. świątynię literatury czy słynną pagodę na jednym filarze. Zobaczymy także mauzoleum uwielbianego przez naród przywódcy Ho Chi Minha oraz katedrę chrześcijańską zbudowaną w stylu paryskiej Notre Dame, w okolicy której usiądziemy na jedyną w swoim rodzaju wietnamską kawę. Popołudniu udamy się na lotnisko skąd odlecimy do miejscowości Danang, a następnie udamy się do Hoi An. Nocleg w hotelu.

Dzień 6
Hoi An to wiekowe, klimatyczne miasto portowe. Historyczna stara część miasta jest plątaniną uliczek z piękną chińską i kolonialną architekturą. Tradycyjna i ciasna zabudowa, wąskie uliczki, galerie sztuki, pracownie artystyczne i urokliwe kafejki, herbaciarnie oraz restauracje tworzą niepowtarzalny nastrój i atmosferę tego miejsca. Ze względu na swoją wyjątkowość Hoi An uznane jest za najsmaczniejsze miasto oraz kulinarną stolicę Wietnamu. Banh Mi, White Rose, Won Ton czy Cao Lau nigdzie nie smakują tak jak tu. Po porannym zwiedzaniu starej części miasta i odpoczynku w godzinach popołudniowych udamy się rowerami szlakiem… – oczywiście ulicznego jedzenia! Nocleg w hotelu.

Dzień 7
Tego dnia rozpoczniemy Naszą przygodę na lokalnym markecie, gdzie dokonamy zakupów lokalnych składników i ziół, a następnie udamy się na warsztaty kulinarne, gdzie pod okiem fachowców będziemy razem uczyć się jak przygotować tradycyjne wietnamskie jedzenie. Warto wspomnieć, że Nasza szkoła położona jest w urokliwym miejscu tuż nad rzeką. Do dyspozycji gości jest między innymi basen, w którym można zmoczyć się w trakcie przerwy w gotowaniu. Warsztaty zakończymy obiadem składającym się z ugotowanych przez Nas posiłków. Po południowej przerwie, kontynuacja warsztatów w centrum urokliwego Hoi An zakończona wspólną kolacją. Nocleg w hotelu.

Dzień 8
Całodzienna kontynuacja warsztatów kulinarnych w szkole nad rzeką pod okiem fachowców, które zakończymy obiadem składającym się z ugotowanych przez Nas posiłków. Nocleg w hotelu.

Dzień 9
Czas wolny na niedalekiej plaży oraz fakultatywna możliwość zwiedzenia ruin świątyń rodu Chamów, . Późnym popołudniem przejazd na lotnisko w Danang, a następnie przelot do największego miasta Wietnamu – Sajgonu czyli Ho Chi Minh City. Zakwaterowanie, spacer po okolicy, gdzie skosztujemy między innymi świeżo skręcanych springrollsów u zaprzyjaźnionej babci oraz zjemy wg Nas jedną najlepszych zup Pho w całym Wietnamie. Nocleg w hotelu.

Dzień 10
Po śniadaniu odwiedzimy jeden z wielu lokalnych targów. Zobaczymy świątynie różnych religii w Wietnamie: katedrę chrześcijańską oraz świątynię hinduistyczną. Zwiedzimy również dwa, bardzo ważne dla historii kraju, miejsca: Pałac Reunifikacji oraz Muzeum Wojny, ukazujące historię konfliktu wietnamsko – amerykańskiego. Przespacerujemy się przez kolonialną część miasta, gdzie mieści się Teatr Miejski oraz Ratusz Miejski – jeden z bardziej reprezentacyjnych budynków w mieście. Na koniec spacerem wzdłuż rzeki Sajgon wrócimy w okolice hotelu, gdzie popróbujemy specjałów kuchni wietnamskiej. Wieczorem podrinkujemy w sajgońskim stylu. Nocleg w hotelu.

Dzień 11
Dziś pojedziemy na całodniową wycieczkę poza miasto, aby odwiedzić centrum religijne i wziąć udział w mszy wyznawców jednej z najmłodszych i najciekawszych religii w Azji – kaodaizmu. Tutejsza kolorowa świątynia jest światowym centrum tego wyznania. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy tunelach Cu Chi, używanych przez armię Vietkongu podczas wojny z Amerykanami. Poznamy metody walki partyzanckiej oraz wymyślne pułapki budowane w dżungli. Będzie można osobiście przecisnąć się przez tunel partyzantów oraz podziwiać wymyślność wietnamskich pułapek. Wieczorem powrót do Ho Chi Minh City. Nocleg w hotelu.

Dzień 12-13
Dwa kolejne dni spędzimy wśród miast, wiosek oraz kanałów w jednej z największych delt na świecie, Delcie Mekongu. Będziemy mieli okazje pływać statkami, łodziami silnikowymi oraz wiosłowymi po licznych kanałach wśród upraw ryżu, gajów palmowych i lokalnych wiosek. Skosztujemy tropikalnych owoców, zajrzymy do lokalnej wytwórni cukierków kokosowych i posłuchamy muzyki wietnamskiej na żywo. Następnego dnia popłyniemy z wizytą na lokalny pływający targ na jednej z odnóg Mekongu. Sprzedaje się tu wszelkiego rodzaju warzywa i owoce w ilościach hurtowych w tym jedne z najlepszych ananasów w całej Azji. Będzie okazja do degustacji. Następnie pojedziemy do jednej z najważniejszych świątyń buddyjskich w Delcie oraz do lokalnej wytwórni makaronu ryżowego. Nocleg w hotelu w Can Tho. Po powrocie do Sajgonu, nocleg w tym samym hotelu co poprzednio (można zostawić bagaże). Wieczorem pożegnalny drink.

Dzień 14
Od rana ostatnie zakupy, popołudniu transfer i przejazd na lotnisko, wylot w kierunku do Warszawy.

Dzień 15
Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

GALERIA

GALERIA

WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • przelot na trasie Warszawa – Hanoi, Ho Chi Minh City – Warszawa
 • przelot na trasie Hanoi – Danang
 • przelot na trasie Danang – Ho Chi Minh City
 • główne punktu programu + warsztaty kulinarne
 • transport lokalny (bus, kolej, minibus)
 • noclegi w hotelach klasy turystycznej
 • opiekę pilota oraz przewodników lokalnych
 • ubezpieczenie NNW, KL, OC, BP i inne (AXA Kontynenty MultiTravel)
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • opłaty za wizę wietnamską: 35USD (płatne u organizatora przed wyjazdem)
 • wyżywienie: około 150USD
 • bilety wstępu: około 25USD

 

Zaliczka 3000 PLN płatna przy podpisaniu umowy, pozostała kwota 2000 PLN płatna 45 dni przed wyjazdem, 550 USD przekazywana pilotowi po dotarciu do celu podróży

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Smaki Wietnamu Classic
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE