Obcowanie z naturą w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu – rowerowa wyprawa brzegiem słynnych indyjskich rozlewisk, wzdłuż plantacji herbaty i przypraw, bujnych lasów tropikalnych.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Obcowanie z naturą w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu – rowerowa wyprawa brzegiem słynnych indyjskich rozlewisk, wzdłuż plantacji herbaty i przypraw, bujnych lasów tropikalnych. Jazda brzegiem słynnych indyjskich rozlewisk oraz kolonialnymi uliczkami tętniących życiem miast. Odkrywanie krainy „w Bożym posiadaniu” – Kerali, stanu Indii będącego najbardziej zieloną częścią kraju, a widokowo jedną z najpiękniejszych z krain, totalnie odmienną od północy Indii. Idealne miejsce na oderwanie się od codzienności!

Kod:AERO

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1. Polska – Kochi
Wylot z Polski.

Dzień 2.  Kochi
Przywitanie na lotnisku w Kochi. Transfer do hotelu, zameldowanie i czas wolny. Wieczorne spotkanie z pilotem, przygotowanie się do jutrzejszego rozpoczęcia rowerowej przygody. Nocleg w Kochi w eleganckim 4* hotelu tuż przy Fort Kochi, gdzie można oglądać charakterystyczne w Kerali sieci rybackie. Budynek hotelu charakteryzuje się połączeniem architektury indyjskiej i portugalskiej.
Kochi jest miastem o bardzo bogatej historii z jednym z najciekawszych, naturalnie ukształtowanym portem na świecie. Jest to również pierwsze Europejskie miasteczko w Indiach, od kiedy w XV wieku osiedlili się tutaj Portugalczycy.

Dzień 3.  Kochi
Po śniadaniu wycieczka rowerowa po kolonialnych uliczkach Kochi. W programie przyjrzenie się chińskim sieciom rybackim, odwiedzenie cmentarza holenderskiego, galerii David Hall oraz kościół św. Franciszka, o którym mówi się, że jest najstarszym europejskim kościołem w Indiach oraz miejscem pochówku Vasco da Gama. W drugiej części dnia zwiedzanie Pałacu Holenderskiego (zbudowanego w 1555 roku przez Portugalczyków, jako dar dla miasta), Synagogi z XVII wieku oraz targu warzywnego.
Kolejny nocleg w hotelu w Kochi.

Dzie� 4.  Kochi – Cherai (długość trasy rowerowej – 23 km, stopień trudności – umiarkowany)
Rozpoczęcie rowerowej wyprawy od porannego przepłynięcia promem na wyspę Vypin, następnie rowerowa przeprawa przez wyspę. Przejazd przez wioski rybackie, miejsca kultu na wyspie oraz ruchliwą drogę przybrzeżną. Dojazd do Cherai gdzie można oddać się błogiemu lenistwu po przejażdżce. Zameldowanie w luksusowym hotelu, zbudowanym w tradycyjnym keralskim stylu. Wyposażony w basen hotel oferuje niespotykany widok: z jednej strony na wspaniałe Morze Arabskie, z drugiej na typowe keralskie rozlewiska. Popołudnie przeznaczone na relaks i wypoczynek na pięknej, piaszczystej plaży.

Dzień 5.  Cherai – Paniely Poru (długość trasy rowerowej – 50 km, stopień trudności – umiarkowany)
Po relaksującym dniu na plaży wyjazd do Paniely Poru przez niesamowite zielone tereny, gdzie trzy rzeki walczą o dominację (o czym mówi nawet sama nazwa miejscowości – „Poru” w języku malajam oznacza walkę). Przejazd przez Kalady – miasto narodzin wielkiego indyjskiego uczonego Adi’ego Shankaracharya.
Nocleg w sielskiej miejscowości Paniely Poru. Zakwaterowanie w urokliwym, kameralnym, elegancko urządzonym kurorcie z fascynującym widokiem góry Ghaty Zachodnie oraz na płynącą tuż przed kurortem rzekę, w której kąpiel odmłodzi nas o kilka lat.

Dzień 6.  Paniely Poru – Thattekad (długość trasy rowerowej – 29 km, stopień trudności – umiarkowany)
Wyjazd w stronę najpiękniejszych krajobrazowo rejonów Kerali. Dzisiejsza trasa rowerowa prowadzić będzie przez rzekę Periyar, gdzie przy odrobinie szczęścia będzie możliwość zobaczenia stada dzikich słoni, następnie zboczami gór Ghat Zachodnich aż do Rezerwatu Ptaków Thattekad. W rezerwacie będzie okazja zobaczenia rzadkich gatunków ptaków, jak dzioborożec, paszczak, kaniuk zwyczajny, kraska oraz wiele, wiele innych. Po przyjeździe zameldowanie w tradycyjnym keralskim resorcie.  Przed zakończeniem dnia wieczorne wyjście na oglądanie ptaków w rezerwacie.

Dzień 7.  Thattekad – Kallar (długość trasy rowerowej – 50 km, stopień trudności - trudniejszy)
Kolejny krajobrazowy dzień wyprawy. Poranny przejazd wyboistymi ścieżkami plantacji kauczuku i ananasa, po drodze mijając liczne wodospady. Droga skieruje nas do rezerwatu leśnego Valara, a następnie położonej na wzgórzach miejscowości Kallar. Podczas jazdy przerwa na lunch w lokalnej restauracji. Zameldowanie w hotelu w Kallar

Dzień 8.  Kallar – Munnar (długość trasy rowerowej – 32 km, stopień trudności - trudniejszy)
Dzisiejsza jazda przypominać będzie dzień wcześniejszy. Jest to jednak najtrudniejszy odcinek wyprawy ze względu wzgórzystą i krętą drogę, prowadzącą do Munnar, położonego u zbiegu trzech potoków górskich Mudrapuzha, Nallathanni i Kundala. Region obfituje w jeziora, rozlewiska, lasy i plantacje przypraw. Nocleg w Munnar. Zakwaterowanie w hotelu na dwa dni.

Dzień 9. Munnar
Podziwianie widoków ze szczytu Annamalai (2695m) – najwyższej góry w Kerali. Wjazd na stację górną na wysokość 1950 m. Widoki ze szczytu warte są wysiłku włożonego w przebycie 500m drogi w górę - ze stacji rozciąga się wspaniała panorama miasta Munnar i sąsiedniego stanu Tamil Nadu. Odpoczynek i lunch na szczycie. Droga powrotna – na pocieszenie teraz już tylko z górki! Kolejny nocleg w Munnar.

Dzień 10. Munnar – Thodupuzha (długość trasy rowerowej – 74 km, stopień trudności - umiarkowany)
Jeden z dni z najdłuższymi przejazdami dziennymi, jednak wcale nie najtrudniejszymi. Trasa do Thodupuzha prowadzi głównie drogami asfaltowymi idącymi w dół wśród okolicznych plantacji herbat i kardamonu. Długa, jednak łatwa i piękna trasa, dzięki niezwykłym widokom nie pozwoli odczuć znużenia. Lunch na trasie. Nocleg w Thodupuzha

Dzień 11. Thodupuzha – Vagamon (długość trasy rowerowej – 46 km, stopień trudności - umiarkowany)
Dalsza jazda malowniczymi szlakami, wśród plantacji i zielonych wzgórz. Przerwa lunchowa na trasie i zbieranie sił przed cięższym odcinkiem trasy. Przejazd krętą i pagórkowatą drogą, uznaną za najpiękniejszą drogę w Kerali ze względu na niezwykły krajobraz. Nocleg w Vagamon.

Dzień 12. Vagamon – Kumarakom (długość trasy rowerowej – 79 km, stopień trudności - umiarkowany)
Dzień o najdłuższej, a jednocześnie najłatwiejszej trasie rowerowej do pokonania. Przejazd rozpoczyna się od 22 km zjazdu, który następnie przechodzi w płaską,  asfaltową drogę. Spokojną jazdą przez plantacje przypraw dotrzemy do Kottyam, miejscowości uznawanej za chrześcijańskie serce Kerali. Wizyta w niezwykłym architektonicznie kościele Świętego Tomasza – patrona chrześcijan w Indiach (to właśnie Święty Tomasz przeprowadził ewangelizacje Indii). Dalsza jazda do Kumarakom, gdzie reszta dnia upłynie na błogim relaksie w hotelu położonym nad brzegiem jeziora, będącego najdłuższym oraz  jednym z największych jeziorem w Indiach.

Dzień 13. Kumarakom - Alleppey (długość trasy rowerowej – 33 km, stopień trudności - umiarkowany)
Poranny przejazd nad rozlewiska do Allepey. Mijane rejony oferują niewiarygodne widoki: zielone pola ryżowe, lasy namorzynowe i gaje kokosowe przeplatane urokliwymi szlakami wodnymi. Następnie zakwaterowanie na prywatnej łodzi, 21-godzinny rejs przez rozlewiska - śródlądowych lagunach Kerali. Lunch na statku. Obserwacja przyrody i codziennego życia zintegrowanego z przyrodą regionu. Wieczorem kolacja przy świecach na wodzie. Nocleg na statku. Powolne, majestatyczne barki były wcześniej używane do przewożenia ryżu i przypraw, aktualnie są przekształcone w nowoczesne, komfortowe pływające hotele. Na łodzi do dyspozycji gościa jest klimatyzowana sypialnia z tarasem słonecznym, kuchnia i łazienka.  Każda z łodzi ma trzech członków załogi – kucharza, sternika oraz asystenta dbającego o porządek na łodzi.

Dzień 14. Alleppey - Varkala (długość trasy rowerowej – 36 km + transfer, stopień trudności - umiarkowany)
Opuszczenie łodzi po relaksującym śniadaniu na pokładzie. Rowerowy przejazd do Thrikunnapuzha (23 km). Następnie zmiana typu przemieszczania się na transfer samochodowy, który dowiezie nas do Paravur (72 km – 1,5 godziny), gdzie ponownie wsiądziemy na rowery kierując się do Varkala (13 km). Droga prowadzić nas będzie wiejskimi wioskami rybackimi oraz drogą przybrzeżną, przy plażach zachwycających czerwonymi klifami z wypływającą z nich wodą źródlaną. Zakwaterowanie w Varkala na 2 noce. Pożegnanie z przewodnikiem rowerowym i rowerami. Pozostała część dnia spędzony na relaksie po podróży.

Dzień 15. Varkala
Dzień przeznaczony na odpoczynek. Nocleg w Varkala.

Dzień 16 Varkala - Trivandrum
Przejazd na lotnisko w Trivandurum (55 km, 1,5 godziny). Zakończenie wyjazdu i lot powrotny do Polski.

 

Wielkość grupy 8-14 osób.

Proponowany przelot:

 • 15.08.2017 Warszawa – Berlin Tegel 15:00 – 16:25 (linii lotnicze Etihad)
 • 15.08.2017 Berlin Tegel – Abu Dhabi 21:50 – 06:05 (linii lotnicze Etihad)
 • 16.08.2017 Abu Dhabi - Cochi 08:05 – 13:40 (linii lotnicze Etihad)
 • 30.08.2017 Trivandrum - Abu Dhabi 04:20 – 07:05 (linii lotnicze Etihad)
 • 30.08.2017 Abu Dhabi – Genewa 09:00 – 14:15 (linii lotnicze Etihad)
 • 30.08.2017 Genewa – Warszawa  19:35 – 21:45 (linii lotnicze LOT)

 

WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), poza pierwszym oraz ostatnim dniem programu
 • wypożyczenie roweru wraz z kaskiem ochronnym (możliwość zabrania własnego roweru z obniżeniem ceny programu o 300 USD)
 • opiekę anglojęzycznego przewodnika oraz polskojęzycznego pilota
 • transport lokalny: przejazdy prywatnym busem z anglojęzycznym kierowcą i klimatyzacją, rejs łodzią po rozlewiskach;
 • wsparcie pojazdu przewożącego rowery
 • opłaty za autostrady, parkingi i wszystkie wydatki związane z pojazdem,
 • woda mineralna oraz przekąski podczas jazdy rowerem
 • wszystkie bieżące należne podatki,
 • ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera:

 • przelotu na trasie Warszawa – Kochi, Trivandrum – Warszawa (około 3000-3600zł/osobę)
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego,
 • wydatków natury osobistej,
 • wyżywienia nie wyszczególnionego w programie
 • wizy do Indii
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej zostanie doliczona składka , którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:
1) 15 PLN/os– za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt. 4);
2) 13 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
3) 10 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 4);
4) 0 PLN– za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.

 

 

 

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Rowerowe Indie – Kerala
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE