mapMarker
Japonia
calendar
12 dni, grupa: 8-16 osób
Zwiedzanie
Zwiedzanie
Zapraszamy do wspólnej z nami podróży przez Cesarstwo Japonii - kraj, który choć opisany i zbadany na wiele sposobów, wciąż kryje w sobie wiele sekretów.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Zapraszamy do wspólnej z nami podróży przez Cesarstwo Japonii - kraj, który choć opisany i zbadany na wiele sposobów, wciąż kryje w sobie wiele sekretów. Odkryjemy kosmopolityczne Tokio, stolice siogunów: Nikko i Kamakurę oraz ogromny port w Jokohamie. Staniemy pod świętą górą Fudżi oraz odwiedzimy senne tradycyjne miasteczka: Narita i Takayama. Poznamy pełną zabytków dawną stolicę Kioto ze Złotym Pawilonem, świątynią Kiyomizudera i dzielnicą gejsz Gion. Odwiedzimy Hiroszimę i sąsiednią wysepkę Miyajima słynącą z zatopionej w wodzie bramy tori. Dotkniemy dawnej kultury w Narze - najdawniejszej japońskiej stolicy. Każdy dzień naszej podróży będzie okazją do poznawania oryginalnych smaków japońskiej kuchni.

Kod:HOR

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1 Przelot do Japonii
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Wylot do Japonii z przesiadką w jednym z portów lotniczych.

Dzień 2 Świątynie i ogrody Narity
Po przylocie przejazd do centrum Narity. Wizyta w urokliwym japońskim miasteczku oraz w zabytkowej świątyni Naritasan, związanej z kultem ognia. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie.

Dzień 3 Metropolia Tokio
Rano przejazd do Tokio. Wizyta w kompleksie Meijijingu, poświęconym panującemu na przełomie XIX i XX wieku cesarzowi Matsuhito (zwanemu Meiji). Spacer dzielnicą mody Harajuku i modnym pasażem handlowym Omotesando. Możliwość zakupu tradycyjnego japońskiego rękodzieła. Przejazd do budynku ratusza miejskiego (podziwianie panoramy miasta z jednego z najwyższych pięter wieżowca). Wizyta w Shinjuku - najsłynniejszej tokijskiej dzielnicy czerwonych latarni. Na chwilę wstąpimy do Pachinko - japońskiego salonu gier. Wizyta na sztucznej wyspie Odaiba, z której zobaczyć można Most Tęczowy oraz Tokio Tower, które są niekwestionowanymi symbolami japońskiej stolicy. Fakultatywnie (30 EUR) rejs po rzece Sumidzie i podziwianie nowoczesnej zabudowy Tokio. Odwiedzimy magiczną świątynię Asakusa - jedną w najstarszych w Tokio oraz przespacerujemy się kolorowym pasażem handlowym Nakamise. Nocleg w Tokio (tego dnia do wyboru: nocleg w hotelu lub w kapsule - typowo japońska atrakcja - W PRZYPADKU WYBORU NOCLEGU W KAPSULE PROSIMY O DEKLARACJĘ W MOMENCIE ZGŁOSZENIA – opcja bezpłatna).

Dzień 4 Port w Jokohamie i malownicza Kamakura
Rano przejazd do słynnego miasta portowego Jokohama. Spacer po nadbrzeżu oraz wizyta w kolorowej dzielnicy Chinatown. Wycieczka do wpisanej na listę UNESCO Kamakury - dawnej stolicy siogunatu. Zobaczymy tu mający 11 metrów posąg Buddy (Daibutsu) oraz wspaniałą, ulokowaną przy brzegu oceanu świątynię Hasedera. W godzinach wieczornych powrót do Tokio.

Dzień 5 Ukryte pośród gór i lasów świątynie Nikko
Rano przejazd do Nikko - miasta o którym mówi się, że "jest Japonią". Miejsce to jest związane z siogunami rodu Tokugawa. Przespacerujemy się pośród malowniczego parku, odwiedzimy wpisane na listę UNESCO wspaniale zdobione świątynie i mauzoleum sioguna Tokugawy Ieyasu. Zobaczymy słynny święty most Shinkyo - jeden z symboli Japonii. Powrót do Tokio. Po zmroku zawitamy do Elektronicznego miasta Akihabara (słynącego z elektroniki, gier i anime), pełnego kolorowych neonów i szalonego życia nocnego.

Dzień 6 Góra Fudżi - symbol Japonii
Rano opuszczamy Tokio i udajemy się w okolice świętej góry Fudżi (3776 m n.p.m.) - najwyższego w całym kraju szczytu - niekwestionowanego symbolu Japonii. Jeśli pogoda będzie dopisywać - podziwianie widoku góry. Wieczór wolny na spacery po okolicy. Nocleg w hotelu lub za dopłatą 100 EUR od osoby nocleg w ryokanie - tradycyjnym japońskim hotelu z onsenami tj. gorącymi źródłami. W PRZYPADKU WYBORU NOCLEGU W RYOKANIE PROSIMY O DEKLARACJĘ W MOMENCIE ZGŁOSZENIA).

Dzień 7 Senne uliczki Takayamy
Przejazd przez położone w centralnej części wyspy Honsiu góry. Zawitamy do sennego miasteczka Takayama, w którym znajdują się tradycyjne, założone między XVII a XIX wiekiem warsztaty artystyczne. Spacer zabytkową uliczką Kamisanomachi, przy której znajdują się przepięknie odnowione zabytkowe domostwa i sklepy. Miejsce to doskonale oddaje klimat "dawnej Japonii".

Dzień 8 Park Pokoju w Hiroszimie
Przejazd pociągiem lokalnym, a następnie Shinkansenem do Hiroszimy. Po przyjeździe do miasta przejedziemy do Parku Pokoju (lista UNESCO), poświęconego pamięci ofiar bomby atomowej, która została zrzucona na to miasto w sierpniu 1945 roku. Zobaczymy tu między innymi A Bomb Dome - budynek, nad którym wybuchła bomba oraz pomnik dziecięcych ofiar Hiroszimy.

Dzień 9 Brama tori na Miyajimie, zabytkowe Kioto
Wcześnie rano wycieczka na Miyajimę. Odwiedzimy tu zabytkową świątynię Itsukushima (lista UNESCO), przy której znajduje się zatopiona w wodzie czerwona brama tori - symbol Japonii. Początki świątyni sięgają VI wieku. Przejazd do Hiroszimy, a następnie podróż Shinkansenem do Kioto - dawnej stolicy i miejsca o wyjątkowej wartości kulturowej dla Japończyków. Najważniejsze obiekty architektoniczne Kioto wpisane są na listę UNESCO. Wizyta w świątyni Kiyomizudera, która powstała pod koniec VIII wieku. Spacer gwarnymi uliczkami, gdzie poczuć można unikalną atmosferę dawnej Japonii. Odwiedzimy Gion - słynny dystrykt gejsz. W godzinach wieczornych fakultatywnie będzie możliwość wzięcia udziału w pokazie artystycznym z elementami m.in. tradycyjnego japońskiego teatru, tańca gejsz, ikebany i ceremonii parzenia herbaty (koszt biletu: 25 EUR - DEKLARACJA NAJPÓŹNIEJ NA 3 DNI WCZEŚNIEJ).

Dzień 10 Złoty Pawilon, zamek Nijo i Nara
Dalsze zwiedzanie najważniejszych zabytków Kioto. Zobaczymy świątynię zen Kinkaku-ji (Złoty Pawilon) - jeden z najsłynniejszych obiektów w Japonii oraz zamek Nijo, w którym znajdują się słynne "skrzypiące podłogi". Przejazd do Nary (lista UNESCO), która była stolicą Japonii wcześniej niż Kioto. Spacer do najważniejszych obiektów Nary (świątynie Kasuga Taisha i Todaiji), kapliczki shinto. Miasto słynie z licznych danieli, które spacerują po tutejszych parkach. Przejazd do Osaki.

Dzień 11 Zamek w Osace i bramy tori Fushimi Inari
Poranny spacer po Osace - mieście słynącym z pięknych parków. Odwiedzimy słynny zamek w Osace, jeden z najpiękniejszych przykładów architektury obronnej w Japonii. Wizyta w niezwykłym kompleksie bram tori Fushimi Inari (lista UNESCO) - jego początki sięgają 711 roku. Przejazd do Tokio i wylot do Polski (w przypadku wylotu następnego dnia, w godzinach porannych, zapewniony będzie dodatkowy nocleg w Tokio).

Dzień 12 Powrót do Polski
Przelot do Polski. Przylot do Warszawy.

CIEKAWOSTKI

CIEKAWOSTKI

Przyroda Japonii
Japonia to, wbrew stereotypom o kosmicznej technologii i industrializacji, przede wszystkim świat wspaniałej, dzikiej przyrody i niezliczonych parków narodowych. Ponad 60 procent powierzchni kraju zajmują dziewicze lasy. W naturze Japończycy dopatrują się symboliki życia, trwania i wszystkich aspektów codzienności. Zmieniające się pory roku i towarzysząca im kolorystyka od wieków stanowią inspiracje dla artystów. Kwiaty wiśni symbolizują zmienność świata, sosna - długowieczność, zaś bambus siłę i umiejętność pokonywania przeciwności losu. Przyroda jest niezwykle ważnym źródłem inspiracji nie tylko dla dawnych japońskich artystów, ale również dla niemal wszystkich współczesnych nam mieszkańców tego kraju.

W kolebce samurajów
Główna wyspa Archipelagu Japońskiego - Honsiu - zawsze stanowiła centrum japońskiej kultury i państwowości. Tu narodziła się potęga cesarskiego dworu, a po niej chwała samurajskich rodów. Honsiu jest kwintesencją połączenia tradycji i nowoczesności, zabytki architektoniczne współistnieją tu z nowoczesnymi drapaczami chmur. Japończyków ten kontrast nie drażni, wręcz przeciwnie - jest dla nich czymś naturalnym i oczywistym. Nikogo nie dziwi widok biznesmena modlącego się w świątyni o powodzenie w interesach, czy rzędy nastolatków ustawionych w kolejce do świątynnego źródła, którego woda ma przynieść urodę. Dawną kulturę odnajdziemy nie tylko w pełnym zabytków Kioto, czy rozmodlonej Narze, lecz nawet w gigantycznym Tokio, gdzie wystarczy tylko kilka kroków, by z gwarnej dzielnicy Harajuku - centrum wszelakiej mody, przejść do Meiji Jingu, wspaniałego mauzoleum Mutsuhito - mądrego cesarza, który wprowadził Japonię w nowoczesność.

Japonia od kuchni
Nasza podróż przez Japonię będzie polegać na odkrywaniu nie tylko najważniejszych atrakcji turystycznych, ale również miejsc mało znanych, gdzie cudzoziemcy zaglądają rzadko. Odwiedzać będziemy nie tylko najbardziej znane zabytki kulturowe i historyczne, związane z bogactwem tradycyjnej kultury, ale także ulokowane nieco na uboczu miasteczka jak Narita czy Takayama, gdzie poczuć można wyjątkową atmosferę "prawdziwej Japonii". Zawitamy ponadto do popularnych wśród współczesnych Japończyków miejsc rozrywki, jak choćby szalonego Maid Cafe, dzielnicy czerwonych latarni Shinjuku, czy salonu gier Pachinko. Bardzo dużo uwagi na naszej wyprawie poświęcimy również tradycyjnej japońskiej kuchni. Każdego dnia przewodnik będzie wskazywać lokalne restauracje, w których będzie można popróbować tradycyjnych japońskich dań w najlepszym wydaniu, tak więc nasza wyprawa będzie mieć również aspekt kulinarny.

WARUNKI

WARUNKI

Cena obejmuje:

 • Przelot: Warszawa-Narita-Warszawa
 • Zakwaterowanie: 10 noclegw w hotelach klasy turystycznej i hostelach (pokoje 2-osobowe)
 • Opiekę przewodnika
 • Ubezpieczenie: KL do 60 000 EUR | NNW do 15 000 PLN | BP do 2000 PLN
 • Podatek VAT

Cena nie obejmuje:

 • Wyżywienia (minimum 20 EUR dziennie, łącznie minimum 200 EUR)
 • Kosztów uczestnictwa w programie: biletów wstępu, transportu lokalnego, opłat za wysyłkę bagażu między hotelami - ok. 62000 JPY
 • Zwyczajowych napiwków ok. 7000 JPY
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej zostanie doliczona składka , którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:
1) 15 PLN/os– za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt. 4);
2) 13 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
3) 10 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 4);
4) 0 PLN– za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.

Liczba uczestników: 8 - 16 osób
Zaliczka przy zgłoszeniu: 2500 PLN

Dopłatę należy uregulować do 30 dni przed wyjazdem. Część ceny wyjazdu: 970 EUR płatne na konto PLN wg kursu sprzedaży mBank z dnia dokonywania wpłaty.

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Niesamowita Japonia
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE