Wyspa baobabów, lemurów, kameleonów i Malgaszy
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

Wyspa baobabów, lemurów, kameleonów i Malgaszy

 • Stolica wyspy – Antananarivo  (Tana): ruiny królewskiego pałacu Królowej i pałacu Premiera, Aleja Niepodległości, Jezioro Anosy, wizyta w Ogrodzie Botanicznym i Zoologicznym Tsimbazaza - zapoznanie się z najważniejszymi gatunkami flory i fauny „Czerwonej Wyspy”.
 • Park Narodowy Zombitse - baobaby i grobowce Mohafaly.
 • Parku Narodowego Isalo - kanion małp, lemury i formacje skalne tworzące księżycowe dziwolągi skalne o zwariowanych kształtach.
 • Miasteczko Ambalavao, położone wśród winnic, pól papirusowych, grot i formacji górskich, zwiedzanie tradycyjnej fabryki papirusowej „Antaimaro’s”.
 • Zwiedzanie pierwszego na Madagaskarze szpitala dla trędowatych założonego przez polskiego jezuitę ojca Jana Beyzyma.
 • Miasteczko Antsirabe. Przejażdżka rikszami po mieście oraz wiedziny w lokalnych wytwórniach rzemieślniczych produkujących słomiane kapelusze, wyroby z rogów i wyroby hafciarskie.
 • Rezerwat Perinet słynący z roślin zwanych „uszami słonia”. Możliwość nocnych wędrówek po dżungli w poszukiwaniu lemurów i innych nocnych żyjątek.
 • Majestatyczny rejs po wodach Kanału Pangalan oraz łańcuszku małych jeziorek
 • Tamatav – najważniejszego port morski na Madagaskarze nad Oceanem Indyjskim.
 • Pobyt i odpoczynek na wysepce zakochanych - Sainte Marie: plażowanie, podziwianie zachodu słońca „na wschód od Madagaskaru”.

Kod:LTSL

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1.
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, lot na Madagaskar przez jeden lub dwa porty tranzytowe.

Dzień 2.
Przylot do Antananarivo, stolicy Madagaskaru (popularnie zwanej Tana), załatwienie formalności wizowych. Zakwaterowanie w hotelu. Wyjście na zwiedzanie miasta - spacer do ruin królewskiego pałacu Królowej i pałacu Premiera. Po kolacji dla chętnych, wieczorne wyjście na lokalną potańcówkę. Nieśmiała próba wmieszania się w zabawę lub obserwacja uczestników… Nocleg.

Dzień 3.
Rano podziwianie panoramy stolicy Madagaskaru z punktu widokowego oraz wizyta w Muzeum Andafivaratra. Następnie transfer na lotnisko i przelot na południe do Tulear. Przejazd w kierunku Ranohiry przez las Zombitse, po drodze podziwianie miejscowych baobabów, zwiedzanie grobowców Mohafaly, przystanek u stóp Królowej Isalo. Późnym popołudniem przyjazd do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 4.
Rano przejazd na klif. Dalsza piesza penetracja Parku Narodowego Isalo. Dojście do porażającego swym ogromem i urodą „kanionu małp”. Podziwianie nieprawdopodobnych formacji skalnych, tworzących księżycowe dziwolągi skalne o zwariowanych kształtach, wśród których rosną jedynie tutaj spotykane aloesy: pachypodium rosulatum i aloeisaloensis. Obserwacja lemurów. Fotografowanie dziwów natury na różne sposoby. Orzeźwiające kąpiele w wodnej oazie pod huczącym wodospadem. Pełna rekreacja i nabieranie sił. Powrotny spacer w kierunku hotelu. Po drodze odkrywanie niespotykanych karłowatych baobabów. Kolacja i nocleg.

Dzień 5.
Po śniadaniu przejazd przez Horombe Plateau, które dzieli płaskowyż malgaski i południową cześć wyspy. Dojazd do Voitsoaka i przesiadka na półciężarówkę. Zakwaterowanie w  Camp Catta. Popołudnie poświęcone odkrywaniu okolicy, spacer po lesie Tsaranoro. Podglądanie lemurów żerujących w promieniach wschodzącego słońca. Spacer po lasach, w których gołym okiem, bez szkieł i binokularów zobaczyć można niespotykaną nigdzie indziej na świecie faunę i florę. Wyjście w busz w poszukiwaniu lemurów catta - najbardziej zbliżonych w ewolucji do człowieka. Przejście przez okoliczną wioskę ludu Betsileo i Bara wśród roześmianych dzieciaków, proszących nieśmiało o zdjęcia oraz drobny upominek. Po kolacji próba wycieczkowego chóru - wieczór tańców i pieśni polsko-malgaskich. Nocleg.

Dzień 6.
Śniadanie w hotelu. Dalsza droga w kierunku Fianarantsoa poprzez urokliwe miasteczko Ambalavao, wśród winnic, pól papirusowych, niezwykłych grot i formacji górskich. Krótka wizyta na miejscowym bazarze znanym z roślin leczniczych. Zwiedzanie tradycyjnej fabryki papirusowej „Antaimaro’s”. Przyjazd do Fianarantsoa późnym popołudniem. Zakwaterowanie i kolacja, nocleg.

Dzień 7.
Śniadanie wczesnym rankiem. Udajemy się do pierwszego na Madagaskarze szpitala dla trędowatych założonego przez polskiego jezuitę ojca Jana Beyzyma. Zwiedzanie kościółka (gdzie znajdują się pamiątki po ojcu)  oraz szpitala w towarzystwie strudzonych, ale uśmiechniętych misjonarzy. Następnie wyjazd na północ – przejazd wśród jedynych w swoim rodzaju wzniesień i zboczy górskich, gdzie kolor rdzawo-czerwony dominuje wśród zieleni pól ryżowych przyklejonych do łagodnych zboczy. Podziwianie piętrowych chat Malgaszów, zbudowanych z czerwonej cegły błotnej. Krótki postój w „Zamafiry arts shop” w Ambositra - pracowni oryginalnych rzeźb w drewnie, typowych dla tej części Madagaskaru. Po południu przejazd w kierunku dawnej stacji klimatycznej Antsirabe, niegdyś bardzo znanego, urokliwego kurortu francuskiego, gdzie czas zatrzymał się na kolonialnej przeszłości. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 8.
Po śniadaniu krótkie zwiedzanie Antsirabe. Przejażdżka rikszami po mieście, ciągnionymi przez muskularnych, dobrze zbudowanych Malgaszów. Odwiedziny w lokalnych wytwórniach rzemieślniczych produkujących słomiane kapelusze, wyroby z rogów i wyroby hafciarskie. Kolejnie przejazd przez malownicze krajobrazy płaskowyżu czerwonej wyspy w kierunku Antananarivo. Wizyta w tradycyjnej wytwórni aluminiowych naczyń w Ambatulambo. Dotarcie do Antananarivo w późnych godzinach popołudniowych. Kolacja, nocleg.

Dzień 9.
Od rana zwiedzanie Tany – Aleja Niepodległości, Jezioro Anosy, wizyta w Ogrodzie Botanicznym i Zoologicznym Tsimbazaza - zapoznanie się z najważniejszymi gatunkami flory i fauny „Czerwonej Wyspy”. Kolejnie wyjazd do Andasibe. Przejazd wzdłuż zielonych poletek ryżowych, ciekawych dolin i wschodniego lasu. Postój w Mandraka. Wizyta w ośrodku, zajmującym się ochroną niektórych gatunków zwierząt wschodnich lasów deszczowych, m.in. kameleonów, żab, jaszczurek. Kontynuacja przejazdu do Rezerwatu Perinet mijając charakterystyczny las roślin zwanych „uszami słonia”. Dla chętnych nocna penetracja dżungli w poszukiwaniu lemurów i innych nocnych żyjątek lub też okazja do spaceru trzymając za rękę naprędce poznanego towarzysza podróży… Kolacja i nocleg w Andasibe.

Dzień 10.
Wyjście na spotkanie olbrzymich Indri-Indri (największa odmiana lemurów), które przypominają niedźwiadki koala w kolorach czarno-białych. Perinet jest świetnym miejscem do oglądania ptaków, wśród endemicznej flory spotkamy też malgaskie orchidee. Powrót do hotelu, po czym przeprawa przez zbocza porośnięte palmami ravinala, będącymi symbolem Madagaskaru. Naszym celem będzie tym razem Kanał Pangalan. Majestatyczny rejs po wodach Kanału Pangalan oraz łańcuszku małych jeziorek połączonych ze sobą wodami Kanału. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 11.
Rano wizyta w prywatnym rezerwacie i kolejne spotkanie z lemurami. Po południu czas wolny na odpoczynek przy plaży. Kolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 12.
Po śniadaniu dalszy rejs przez Kanał Pangalan, oglądanie tropikalnej roślinności oraz lokalnych wiosek z pokładu barki. Przypłynięcie do Tamatavy – najważniejszego portu morskiego na Madagaskarze, usytuowanego nad Oceanem Indyjskim. Po południu city tour oraz wizyta na lokalnym targowisku. Kolacja i nocleg w hotelu w Tamatave.

Dzień 13.
Rano wyjazd do Soanierana Ivongo – miasteczka położonego około dwie godziny drogi na północ od Tamatave. Poznamy prawdziwe oblicza malgaskiej przyrody i… infrastruktury drogowej Przesiadka na łódź i przepłyniecie na wysepkę zakochanych - Sainte Marie. Transfer do miejsca zakwaterowania. Czas wolny, plażowanie lub też próba odnalezienia się w nowej idyllicznej rzeczywistości. Podziwianie zachodu słońca „na wschód od Madagaskaru”. Kolacja i nocleg.

Dzień 14-15.
Wypoczynek lub dla chętnych fakultatywne zwiedzanie wyspy – m.in. plantacja wanilii i kawy, wizyta w stolicy Ambodifototra, na cmentarzu piratów oraz w najstarszym kościele na Madagaskarze, w sezonie bezkrwawe polowanie na humbaki. Dla zwolenników aktywnego spędzania czasu możliwość nurkowania, snorkelingu, a także wyprawy rowerowej do niezwykle fotogenicznego wodospadu. Kolacje i noclegi.

Dzień 16.
O świcie, po bardzo wczesnym śniadaniu transfer do portu i powrót łodzią na Madagaskar. Prawdziwa malgaska przygoda. Przejazd lokalnym autobusem, karkołomnym duktem do Tamatave, w towarzystwie oryginalnych Malgaszy… Podziwianie dzikich plaż i lagun gdzie palmy kokosowe kłaniają się błękitnym wodom Oceanu Indyjskiego. Przyjazd na kolacje do Tamatave. Nocleg.

Dzień 17.
Śniadanie w hotelu. W Tamatave zmiana środka transportu i wyjazd mikrobusem do Andasibe. Po drodze podglądanie malgaskiej rzeczywistości, krótki postój w lokalnej mieścinie, zapomnianej przez Boga i ludzi, gdzie praktycznie nie docierają prawie żadni turyści. Przyjazd do Andasibe wieczorem, zakwaterowanie w bungalowach. Kolacja i nocleg.

Dzień 18.
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Antananarivo. Transfer na lotnisko – wylot do Europy.

Dzień 19.
Przylot do jednego z portów tranzytowych, przesiadka na samolot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie.

 

UWAGA! Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu o opcję Mauritius, aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!

WARUNKI

WARUNKI

Cena obejmuje:

 • bilet lotniczy na trasie Warszawa - Antananarivo – Warszawa, Antananarivo – Tulear
 • opiekę pilota – przewodnika na całej trasie
 • zakwaterowanie: Antananarivo – hotel 4****; Camp Catta i podczas rejsu po Kanale Pangalanes – bungalowy 2**; na pozostałej trasie hotele 3***; Sainte Marie – bungalowy przy plaży
 • wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie
 • przejazdy wewnętrzne - mikrobus, półciężarówka; na trasie Tamatave - Soanierana Ivongo – Tamatave lokalny, publiczny przewoźnik
 • ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

Zaliczka:  800 PLN

Cena nie zawiera: 

 • bilety wstępów i opłaty za wstępy do parków: 190 EUR
 • wiza plus tourist tax: 30 EUR
 • napiwki: około 50 EUR
 • dopłata do pokoju 1-os.: 580 EUR
 • wycieczki fakultatywne wymienione w programie: ok. 35 USD

 

OPCJA: dodatkowo istnieje możliwość przelotu na wyspę Mauritius i przedłużenia pobytu o dowolną ilość dni.

 

Wycieczka objazdowo-pobytowa o średnim stopniu trudności.

 

DODATKOWE WYMAGANIA

Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Madagaskar + Wysepka Sainte Marie
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE