Jeden z najpiękniejszych himalajskich trekkingów, podczas którego, obchodząc masyw Annapurny, na własne oczy przekonamy się o bogactwie tamtejszych krajobrazów. Subtropikalna dolina rzeki Marsyangdi, pola ryżowe, lasy bambusowe, karawany mułów, pasterze ze stadami owiec i jaków, malownicze pustynne krajobrazy północnej strony Himalajów, sanktuarium Muktinath, wioska Kagbeni...
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

 • 10-dniowy trekking dookoła masywu Annapurny
 • Różnorodność nepalskich krajobrazów: subtropikalne lasy, wioski i pola uprawne, ośnieżone szczyty
 • Widoki na ośmiotysięczniki: Annapurnę, Manaslu i Dhaulagiri
 • Przełęcz Thorung La (5416 m n.p.m.) pomiędzy dolinami rzek Marsyangdi i Kali Gandaki
 • Sanktuarium Muktinath, gdzie spotykają się 4 żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze
 • Tradycyjne wioski m.in. Braga, Kagbeni, Marpha
 • Zwiedzanie zabytków doliny Kathmandu

Jeden z najpiękniejszych himalajskich trekkingów, podczas którego, obchodząc masyw Annapurny, na własne oczy przekonamy się o bogactwie tamtejszych krajobrazów. Subtropikalna dolina rzeki Marsyangdi, pola ryżowe, lasy bambusowe, karawany mułów, pasterze ze stadami owiec i jaków, malownicze pustynne krajobrazy północnej strony Himalajów, sanktuarium Muktinath, wioska Kagbeni - wrota do tajemniczego królestwa Mustang - są dopełnieniem widoków na ośnieżone szczyty. Trasa prowadzi starymi szlakami karawanowymi, a punktem kluczowym jest przejście przełęczy Thorung La (5416 m n.p.m.), która łączy dolinę Marsyangdi z doliną Kali Gandaki.

 

Panoramy himalajskich szczytów

Podczas wędrówki dookoła masywu Annapurny zobaczymy ośmiotysięczniki: Annapurnę, Dhaulagiri i Manaslu oraz wiele innych pięknych szczytów: Gangapurnę, Annapurnę II, IV, Annapurnę Południową, Chulu, Pisang, Tukuche, Nilgiri, wyrastających z bujnej roślinności południowych zboczy i z ponad pustynnych pejzaży północnej strony Himalajów. Najwspanialsze są widoki z położonych wysoko ponad dnem doliny punktów widokowych: przełęczy Thorung La, szczytu Poon Hill, czy tak zwanej górnej trasy wiodącej z Pisangu do Bragi w dolinie Marsyangdi.

 

Sanktuarium Muktinath - spotkanie czterech żywiołów

Po wejściu na najwyższy punkt naszej trasy przełęczy Thorung La (5416 m) czeka nas żmudne zejście do Muktinath (3800 m), świętego miejsca dla wyznawców hinduizmu i buddyzmu. Przybywają tu pielgrzymi, nie tylko z Nepalu, ale również z Indii, aby odprawić rytualne modlitwy w miejscu, gdzie spotykają się cztery żywioły: ziemia, woda, powietrze, oraz ogień - pochodzący z zapalonego gazu ziemnego. Niezwykłą atmosferę tego miejsca tworzą modlący się pielgrzymi, dymy i zapach kadzideł, rozbrzmiewające modlitwy, 108 źródeł, w których dokonuje się ablucji, i powiewające flagi modlitewne. Muktinath jest symbolem charakterystycznego dla Nepalu synkretyzmu dwóch religii: hinduizmu i buddyzmu.

 

Dolina Kathmandu - wśród tysięcy pagód

W tej niezwykłej dolinie usianej świątyniami zwiedzimy królewskie miasta: Kathmandu  i Bhaktapur. Nastrojowe uliczki, podwórka, pałace królewskie, świątynie w kształcie pagody, misterne drewniane rzeźby tworzą niezwykły klimat tego miejsca. Z trzech tysięcy świątyń wybierzemy te najważniejsze i najciekawsze, wśród nich kompleks świątyń sziwaickich Pashupatinath (święte miejsce hinduistów nepalskich) oraz górujące nad doliną ogromne białe stupy Bodhnath i Swayambunath, z których na cztery strony świata spoglądają oczy Buddy. Kiedy znuży nas zwiedzanie świątyń, zejdziemy z utartych turystycznych szlaków aby popatrzeć na klimaty dnia codziennego.

Kod:HOR

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1-2 Podróż do Nepalu i spacer po Kathmandu

Przelot z Warszawy do Kathmandu. Wczesnym wieczorem spacer po mieście. Nocleg w Kathmandu.

 

Dzień 3Zwiedzanie najciekawszych zabytów Kathmandu

Zwiedzanie zabytków Kathmandu: liczne pagody na Durbar Square, rezydencja żywej bogini Kumari oraz położonych na obrzeżach miasta: największej w Nepalu stupy Bodhnath (uchodźcy tybetańscy) oraz Pashupatinath - najważniejszego sanktuarium sziwaickiego, miejsca tradycyjnych pogrzebów nad rzeką Bagmati. Nocleg w hotelu w Kathmandu.

 

Dzień 4 Przejazd do Dharapani w dolinie Marsyangdi

Całodzienny przejazd do miasteczka Besisahar w dolinie Marsyangdi (820 m n.p.m.) i dalej wśród subtropikalnej roślinności i ryżowych mijając wioski Gurungów dojeżdżamy do wioski Dharapani (1889 m n.p.m.). Po drodze w wiosce Bahudanda odsłaniaja się pierwsze widoki na szczyty Manaslu i Himalchuli. Nocleg w lodży.

 

Dzień 5 Pierwszy etap trekkingu z widokami na Manaslu do wioski Chame

Mijając niewielkie wioski i osady podziwiamy widoki na ośmotysięcznik Manaslu. Wędrujemy lewą stroną doliny Marsyangdi i i wśród coraz rzadszego już iglastego lasu i stromych pól prosa docieramy do stolicy dystryktu Manang - miasteczka Chame (2713 m n.p.m.). Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 6-7 godzin

 

Dzień 6 Wędrówka do wioski Pisang

Etap do wsi Pisang (3185 m n.p.m.), któremu towarzyszą widoki na imponującą sylwetkę  Annapurny II i Pisag Peak (6091 m n.p.m.). Po drodze mijamy ogromną wklęsłą płytę skalną, która opada ze szczytu Oble Dom (4665 m n.p.m.) uważanego za święte miejsce przez buddystów. Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 4 godzin

 

Dzień 7 Treking górną trasą do wioski Ngawal, widoki na Annapurnę II i IV

Mijając wioskę Upper Pisang zaczynamy żmudne podejście do wioski Gyaru (3750 m n.p.m.) i dalej wędrujemy tak zwanym "górnym szlakie" wnoszącym się wysoko ponad doliną Maryangdi dzięki czemu rozpościerają się przed nami wspaniałe widoki na Annapurnę II i IV (przy dobrej pogodzie!). Następnie ścieżką trawersującą zbocze docieramy do wioski Ngawal (3657 m n.p.m.) z ciekawym klasztorem. Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 5-6 godzin

 

Dzień 8 Krótki etap przez wioskę Braga do Manangu

Schodzimy na dno doliny Marsyangdi podziwiając malownicze formacje erozyjne i docieramy do wsi Braga (3450 m n.p.m.) z ciekawym klasztorem buddyjskim. Zwiedzimy go jeżeli uda nam się zdobyć klucz :-) Dalej wędrujemy do Manangu, ostatniej dużej miejscowości w dolinie Marsyangdi.  Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 4 godzin

 

Dzień 9 Wycieczka aklimatyzacyjna do lodowca Gangapurna

Wycieczka aklimatyzacyjna do lodowca Gangapurna. Nocleg w lodży w Manangu.

 

Trekking: ok. 5 godzin

 

Dzień 10 Krótki etap do osady pasterskiej Yak Kharka

Wędrujemy wzdłuż doliny rzeki Kone w stronę przełęczy Thorung La. Podziwiając widoki na masyw Annapurny oraz  leżący w dole Manang, mijamy pastwiska z krzewami jałowców i docieramy do osady pasterskiej Yak Kharka (4100 m n.p.m.). Dzisiejszy etap jest bardzo krótki ze względu na zdobywaną wysokość, po południu wybierzemy się na spacer aklimatyzacyjny. Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 4 godzin

 

Dzień 11 Podejście do Thorung Phedi - bazy przed przełęczą

Kolejny krótki etap do Thorung Phedi (4500 m n.p.m.), sporego schroniska będącego bazą wypadową do wejścia na przełęcz Thorung La. Odpoczynek i zbieranie sił przed długą wędrówką, która czeka nas następnego dnia. Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 4 godzin

 

Dzień 12 Przejście Thorung La i najcięższy dzień trekkingu

Najcięższy dzień trekkingu. Wyjście jeszcze przed świtem z czołówkami w kierunku leżącej niemal kilometr wyżej przełęczy Thorung (5416 m n.p.m.). Żmudne podejście przy dobrej pogodzie wynagrodzą nam wspaniałe widoki na szczyty Annapurny i Dhaulagiri Himal. Długie zejście do Muktinath (3800 m n.p.m.).

 

Trekking: ok. 9-10 godzin

 

Dzień 13 Sanktuarium Muktinath i przejście do wioski Kagbeni

Zwiedzanie Muktinath, bardzo ważnego sanktuarium dla buddystów i hinduistów, miejsca, gdzie spotykają się cztery żywioły. Malowniczą doliną z ciekawymi erozyjnymi formami docieramy do tybetańskiej wioski Kagbeni z tradycyjną achitekturą (2810 m n.p.m.), bramy do królestwa Mustang. Widoki na masyw Nilgiri. Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok 5 godzin

 

Dzień 14 Wędrówka w dół doliny Kali Gandaki do wsi Marpha

Wędrówka w dół doliny Kali Gandaki przez Jomosom do zamieszkałej przez Thakali dużej wsi Marpha (2632 m n.p.m.). Marpha jest wioską z tradycyjną architekturą, słynie z sadów jabłkowych oraz cydru jabłkowego. Nocleg w lodży.

 

Trekking: ok. 4-5 godzin

 

Dzień 15 Przejazd do Tatapani - gorące źródła

Przejazd jeepem szeroką, kamienistą doliną głęboko wciętą między masywami Annapurny i Dhaulagiri do Kalopani (2847 m n.p.m.). Dalszy przejazd do zamieszkałej przez Magarów wioski Tatopani (1200 m n.p.m.). Możliwość kąpieli w gorących źródłach. Nocleg w lodży.

 

Dzień 16 Przejazd do Beni i dalej do Pokhary

Długi przejazd początkowo górską drogą przez Beni do Pokhary. Nocleg w hotelu.

 

Dzień 17 Odpoczynek po trekkingu w Pokharze: wycieczka na wzgórze Ananda, przejażdżki łódką po jeziorzem zakupy

Odpoczynek po trekkingu. Poranne podejście do Shanti Stupy na wzgórzu Ananda, skąd przy dobrej pogodzie podziwiać można wspaniałą panoramę Himalajów rejonu Annapurny. Przejażdżka łódką po jeziorze Phewa. Czas na zakupy. Nocleg w Pokharze.

 

Dzień 18 Powrót do Kathmandu, wycieczka do wznoszącej się ponad miastem stupy Swayambunath

Przejazd autobusem do Kathmandu. Po południu wycieczka do najstarszej stupy Nepalu - Swayambunath leżącej na wzgórzu, na które prowadzi 365 schodów. Oprócz stupy jest tutaj wiele świątyń wśród których grasują małpy. Rozciąga się stąd piękny widok na miasto i dolinę Kathmandu. Nocleg w Kathmandu.

 

Dzień 19 Zwiedzanie królewskich miast: Patanu i Bhaktapuru

Wycieczka do najpiękniejszego z królewskich miast doliny Kathmandu - Bhaktapuru, w którym zachowała się struktura starego średniowiecznego miasta. Oś wędrówki wyznaczają trzy place: Durbar Sqaure z pałacem królewskim, do którego prowadzi słynna Złota Brama, plac Taumadi, gdzie znajduje się najwyższa świątynia w dolinie Kathmandu - Nyatapola oraz plac Dattatraya przy którym można podziwiać misternie rzeźbione okna. Spacerując klimatycznymi uliczkami zajrzymy też na plac garncarzy. Nocleg w Kathmandu.

 

Dzień 20-21 Powrót do Polski

Przelot z Kathmandu do Warszawy.

WARUNKI

WARUNKI

 

Cena obejmuje:

 • Transport lokalny
 • Zakwaterowanie: w hotelach turystycznych, w czasie trekkingu w nepalskich schroniskach (tzw. lodżach)
 • Opłatę na ochronę środowiska w rejonie Annapurny
 • Opiekę polskiego przewodnika oraz podczas trekkingu również opiekę nepalskiego przewodnika
 • Ubezpieczenie: KL do 50 000 EUR | NNW do 15 000 PLN | BP do 2 000 PLN
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 13 PLN
 • Podatek VAT

Liczba uczestników: 7- 13 osób

Zaliczka przy zgłoszeniu: 1500 PLN

Pierwsza część ceny: 4350 PLN płatna do 30 dni przed wyjazdem, drugą część: 450 USD należy zabrać na pokrycie części wydatków na miejscu.

Cena nie obejmuje:

 • Biletu lotniczego Warszawa - Kathmandu - Warszawa: ok 3 000 PLN - 4 000 PLN
 • Wyżywienia: ok. 400 USD
 • Wizy nepalskiej: 50 USD
 • Biletów wstępu: ok. 50 USD
 • Usługi tragarza (można wynająć 1 tragarza na 2 osoby; koszt na 1 osobę: ok. 170 USD)
 • Napiwków dla lokalnego przewodnika i tragarza: ok. 50 USD
TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
Dookoła Annapurny
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE