Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem zapierających dech w piersiach tajskich widoków, nieziemskich wodospadów oraz urokliwych azjatyckich uliczek wraz z najlepszym jedzeniem na świecie.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

BANGKOK -> CHIANG MAI -> PAI -> KOH PHANGAN -> KANCHANABURI

Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem zapierających dech w piersiach tajskich widoków, nieziemskich wodospadów oraz urokliwych azjatyckich uliczek wraz z najlepszym jedzeniem na świecie.

Program w skrócie:

 • Bangkok, Miasto Aniołów, niesamowite miejsce, które tętni życiem całą dobę. Klucząc uliczkami pełnymi salonów masażu, stoisk z tropikalnymi owocami, kramami z lokalnym jedzeniem oraz wszelkiej maści świecidełkami zatopimy się w niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
 • Kolejny punktem podróży będzie położone w górach Chiang Mai, znane ze starych świątyń i szkół gotowania. Tu spędzimy dwa dni na warsztatach kulinarnych, które pozwolą Wam odtworzyć po powrocie do domów smaki najlepszej kuchni świata.
 • Weźmiemy udział w raftingu górską rzeką Pai gdzie spłyniemy pięknymi, majestatycznymi wąwozami, aż do Mae Hong Son położonego nad pięknym jeziorem oraz sąsiadującego z kilkoma świątyniami.
 • Na kolejne dwa dni przeniesiemy się do raju. Koh Phangan to wyspa w Zatoce Tajlandzkiej, która obfituje w dżunglę, plantacje kokosowe oraz mnóstwo pięknych plaż, a także sąsiaduje z Morskim Parkiem Narodowym Ang Thong, który jest małym tropikalnym rajem.
 • Ostatnim przystankiem będzie Kanchanaburi – historyczne miejsce, gdzie znajduje się rozsławiony przez film most na rzece Kwai oraz cmentarz jeńców wojennych, którzy budowali tzw. Kolej Śmierci z Tajlandii do Birmy. Odwiedzimy również przepiękny Park Narodowy Erewan.
 • Przede wszystkim będziemy smakować! Skosztujemy boskiej tajskiej kuchni oraz sami nauczymy się komponować przepyszne lokalne potrawy w różnych odsłonach.

Kod:GOTU

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dzień 1-2
Przelot z Warszawy do Bangkoku z przesiadką przez jeden z europejskich lub arabskich portów lotniczych. Po przylocie przejazd w okolice mekki globtrotterów czyli ulicy Khao San Road, zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem spacer po dzielnicy Banglamphu pełnej hoteli i guesthousów, restauracji (także ulicznych), kramów z różnymi kolorowymi rzeczami, salonów masażu tajskiego czy lokalnych sprzedawców tropikalnych owoców czyli pierwsze zetknięcie się z klimatem Miasta Aniołów. Nocleg w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu udamy się na całodniowe zwiedzania stolicy Tajlandii. Na naszej trasie znajdą się świątynie i stupy, m.in. najświętsza w kraju Wat Phra Kaew czyli świątynia Szmaragdowego Buddy wraz z sąsiadującym królewskim kompleksem pałacowym czy słynna Wat Pho czyli świątynia Leżącego Buddy. Odwiedzimy także, m.in. lokalny targ amuletów oraz dzielnicę China Town. Wieczorem ruszymy w podróż na północ nocnym autobusem do duchowej stolicy Tajlandii czyli Chiang Mai.

Dzień 4
Po zakwaterowaniu w hotelu, śniadaniu i krótkim odpoczynku, wybierzemy się na spacer po najważniejszych z 300 świątyń znajdujących się w niewielkim Chiang Mai, m.in. majestatycznej niegdyś Wat Chedi Luang czy najważniejszej świątyni w mieście Wat Phra Singh. Następnie pojedziemy na wzgórze Doi Suthep, gdzie znajduje się Wat Phra That – świątynia, która jest znanym miejscem pielgrzymkowym wśród Tajów. Roztacza się z niej piękna panorama na Chiang Mai jego okolice. Powrót do miasta. Kolacja na nocnym markecie, gdzie będzie można spróbować specjałów północno-tajskiej kuchni. Nocleg w hotelu.

Dzień 5
Tego dnia rozpoczniemy Naszą przygodę na lokalnym markecie, gdzie dokonamy zakupów lokalnych składników, a następnie udamy się na warsztaty kulinarne, gdzie pod okiem fachowców będziemy razem uczyć się jak przygotować tradycyjne tajskie jedzenie. Warsztaty zakończymy obiadem składającym się z ugotowanych przez Nas posiłków. Nocleg w hotelu.

Dzień 6
Kontynuacja warsztatów kulinarnych w szkole pod okiem fachowców, które zakończymy obiadem składającym się z ugotowanych przez Nas posiłków. Popołudniu przejazd do Pai. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 7
Tego dnia udamy się na rafting górską rzeką Pai. Po śniadaniu ruszymy w kierunku miejsca gdzie rozpoczniemy wodną przygodę. Po drodze będziemy mijać gorące źródła, piękne wodospady i majestatyczne wąwozy. Na koniec spływu dotrzemy do urokliwego miasteczka Mae Hong Son, skąd wyruszymy w drogę powrotną do Pai. Nocleg w hotelu.

Dzień 8
Czas wolny na samodzielną eksplorację urokliwego Pai i okolic pełnej łagodnych gór i wodospadów. Nocleg w hotelu.

Dzień 9
Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Chiang Mai i przelot do Surat Thani. Po wylądowaniu transfer do portu i podróż promem na wyspę Koh Phangan. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 10-11
Kolejne 2 dni spędzimy na Koh Phangan. To średniej wielkości wyspa znajdująca się w Zatoce Tajlandzkiej, niezwykle popularna wśród różnej maści turystów. Znajduje się na niej kilkanaście świetnych plaż, wioski, mnóstwo palm, plantacje kokosowe, dżungla, wodospady i kilka popularnych świątyń buddyjskich. Na wyspie działa wiele centrów nurkowych – można tu zrobić kursy na różnym stopniu zaawansowania. Warunki do snorkelingu (maska, rurka i płetwy) są całkiem dobre już przy samym brzegu, ale lokalne biura podróży organizują wyprawy łodzią do najlepszych miejsc w okolicy. Ciekawe są też wyprawy „beach hopping” po najciekawszych plażach na wyspie. Kilkadziesiąt kilometrów od Koh Pha Ngan znajduje się Morski Park Narodowy Ang Thong. Jest to mały, tropikalny raj, gdzie można również popłynąć na jednodniową wycieczkę. Czas wolny na wypoczynek lub samodzielną eksplorację wyspy i jej okolic.

Dzień 12
Dziś udamy się w drogę powrotną do Bangkoku. Po dopłynięciu do lądu, wsiądziemy w autobus, którym wrócimy do stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w okolicy Khao San Road. Kolacja i nocleg.

Dzień 13
Tego dni wyjedziemy na wyprawę do Kanchanaburi. Jest to historyczne miejsce, gdzie znajduje się rozsławiony przez film most na rzece Kwai oraz cmentarz jeńców wojennych, którzy budowali tzw. Kolej Śmierci z Tajlandii do Birmy. Odwiedzimy również Park Narodowy Erewan. Znajduje się tam urokliwy, kaskadowy zespół wodospadów i turkusowych oczek wodnych. Możliwość kąpieli. Wieczorem powrót do Bangkoku. Nocleg w hotelu.

Dzień 14
Po śniadaniu wsiądziemy na łódź długorufową i popływamy po kanałach Bangkoku. Przyjrzymy się z bliska życiu Tajów żyjących w środku wielkiego miasta pośród ryb i waranów. Czas wolny na ostatnie zakupy. Popołudniu transfer i przejazd na lotnisko, wylot w kierunku do Warszawy.

Dzień 15
Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

GALERIA

GALERIA

WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • przelot na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa
 • przelot na trasie Chiang Mai – Surat Thani
 • główne punktu programu + warsztaty kulinarne
 • transport lokalny (bus, kolej, minibus, taxi, motor, tuk tuk, łódź)
 • noclegi w hotelach klasy turystycznej
 • opiekę pilota oraz przewodników lokalnych
 • ubezpieczenie NNW, KL oraz bagaż

Cena nie zawiera:

 • wyżywienie: około 150 USD
 • bilety wstępu: około 35 USD
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:
1) 15 PLN/os– za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt. 4);
2) 13 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
3) 10 PLN/os– za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 4);
4) 0 PLN– za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
A’La Thai Classic
Termin podróży
Termin podróży
Cena: od 5000 PLN
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub

POPULARNE PODRÓŻE