Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem zapierających dech w piersiach tajskich widoków, nieziemskich wodospadów oraz urokliwych azjatyckich uliczek wraz z najlepszym jedzeniem na świecie.
Heart Cross DODAJ DO ULUBIONYCH
DownloadWYŚLIJ OFERTĘ ZNAJOMEMU
PrintWYDRUKUJ OFERTĘ
PROGRAM

PROGRAM

BANGKOK -> CHIANG MAI -> PAI -> KOH PHANGAN -> KANCHANABURI

Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem zapierających dech w piersiach tajskich widoków, nieziemskich wodospadów oraz urokliwych azjatyckich uliczek wraz z najlepszym jedzeniem na świecie.

Program w skrócie:

 • Bangkok, Miasto Aniołów, niesamowite miejsce, które tętni życiem całą dobę. Klucząc uliczkami pełnymi salonów masażu, stoisk z tropikalnymi owocami, kramami z lokalnym jedzeniem oraz wszelkiej maści świecidełkami zatopimy się w niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
 • Kolejny punktem podróży będzie położone w górach Chiang Mai, znane ze starych świątyń i szkół gotowania. Tu spędzimy dwa dni na warsztatach kulinarnych, które pozwolą Wam odtworzyć po powrocie do domów smaki najlepszej kuchni świata.
 • Weźmiemy udział w raftingu górską rzeką Pai gdzie spłyniemy pięknymi, majestatycznymi wąwozami, aż do Mae Hong Son położonego nad pięknym jeziorem oraz sąsiadującego z kilkoma świątyniami.
 • Na kolejne dwa dni przeniesiemy się do raju. Koh Phangan to wyspa w Zatoce Tajlandzkiej, która obfituje w dżunglę, plantacje kokosowe oraz mnóstwo pięknych plaż, a także sąsiaduje z Morskim Parkiem Narodowym Ang Thong, który jest małym tropikalnym rajem.
 • Ostatnim przystankiem będzie Kanchanaburi – historyczne miejsce, gdzie znajduje się rozsławiony przez film most na rzece Kwai oraz cmentarz jeńców wojennych, którzy budowali tzw. Kolej Śmierci z Tajlandii do Birmy. Odwiedzimy również przepiękny Park Narodowy Erewan.
 • Przede wszystkim będziemy smakować! Skosztujemy boskiej tajskiej kuchni oraz sami nauczymy się komponować przepyszne lokalne potrawy w różnych odsłonach.

Kod:GOTU

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

DZIEŃ 1-2
Przelot z Warszawy do Bangkoku z przesiadką przez jeden z europejskich lub arabskich portów lotniczych. Po przylocie przejazd w okolice mekki globtrotterów czyli ulicy Khao San Road, zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem spacer po dzielnicy Banglamphu pełnej hoteli i guesthousów, restauracji (także ulicznych), kramów z różnymi kolorowymi rzeczami, salonów masażu tajskiego czy lokalnych sprzedawców tropikalnych owoców czyli pierwsze zetknięcie się z klimatem Miasta Aniołów. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3
Dziś rozpoczniemy Naszą kuliarną przygodę! Na lokalnym markecie dokonamy zakupów lokalnych składników, a następnie udamy się na warsztaty kulinarne, gdzie pod okiem fachowców będziemy razem uczyć się jak przygotować tradycyjne tajskie jedzenie. Warsztaty zakończymy obiadem składającym się z ugotowanych przez Nas posiłków. Wieczór spędzimy na jednym z genialnych stołecznych nocnych targów. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 4
Po śniadaniu udamy się na całodniowe zwiedzania stolicy Tajlandii. Na naszej trasie znajdą się świątynie i stupy, m.in. najświętsza w kraju Wat Phra Kaew czyli świątynia Szmaragdowego Buddy wraz z sąsiadującym królewskim kompleksem pałacowym czy słynna Wat Pho czyli świątynia Leżącego Buddy. Odwiedzimy także, m.in. lokalny targ amuletów oraz dzielnicę China Town. Wieczorem ruszymy w podróż na północ nocnym autobusem do duchowej stolicy Tajlandii czyli Chiang Mai.

DZIEŃ 5
Po zakwaterowaniu w hotelu, śniadaniu i krótkim odpoczynku, wybierzemy się na spacer po najważniejszych z 300 świątyń znajdujących się w niewielkim Chiang Mai, m.in. majestatycznej niegdyś Wat Chedi Luang czy najważniejszej świątyni w mieście Wat Phra Singh. Następnie pojedziemy na wzgórze Doi Suthep, gdzie znajduje się Wat Phra That – świątynia, która jest znanym miejscem pielgrzymkowym wśród Tajów. Roztacza się z niej piękna panorama na Chiang Mai jego okolice. Powrót do miasta. Kolacja na nocnym markecie, gdzie będzie można spróbować specjałów północno-tajskiej kuchni.
Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 6
Dziś rozpoczniemy kolejną przygodę z tajskim gotowaniem. Pod okiem fachowców będziemy razem uczyć się jak przygotować tradycyjne tajskie jedzenie. Warsztaty zakończymy obiadem składającym się z ugotowanych przez Nas posiłków. Popołudniu przejazd do Pai. Nocleg w hotelu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 7
Tego dnia udamy się na rafting górską rzeką Pai. Po śniadaniu ruszymy w kierunku miejsca gdzie rozpoczniemy wodną przygodę. Po drodze będziemy mijać gorące źródła, piękne wodospady i majestatyczne wąwozy. Na koniec spływu dotrzemy do urokliwego miasteczka Mae Hong Son, skąd wyruszymy w drogę powrotną do Pai. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 8
Czas wolny na samodzielną eksplorację urokliwego Pai i okolic pełnej łagodnych gór i wodospadów. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 9
Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Chiang Mai i przelot do Surat Thani. Po wylądowaniu transfer do portu i podróż promem na wyspę Koh Phangan. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

DZIEŃ 10-11
Kolejne 2 dni spędzimy na Koh Phangan. To średniej wielkości wyspa znajdująca się w Zatoce Tajlandzkiej, niezwykle popularna wśród różnej maści turystów. Znajduje się na niej kilkanaście świetnych plaż, wioski, mnóstwo palm, plantacje kokosowe, dżungla, wodospady i kilka popularnych świątyń buddyjskich. Na wyspie działa wiele centrów nurkowych – można tu zrobić kursy na różnym stopniu zaawansowania. Warunki do snorkelingu (maska, rurka i płetwy) są całkiem dobre już przy samym brzegu, ale lokalne biura podróży organizują wyprawy łodzią do najlepszych miejsc w okolicy. Ciekawe są też wyprawy „beach hopping” po najciekawszych plażach na wyspie. Kilkadziesiąt kilometrów od Koh Pha Ngan znajduje się Morski Park Narodowy Ang Thong. Jest to mały, tropikalny raj, gdzie można również popłynąć na jednodniową wycieczkę. Czas wolny na wypoczynek lub samodzielną eksplorację wyspy i jej okolic.

DZIEŃ 12
Dziś udamy się w drogę powrotną do Bangkoku. Po dopłynięciu do lądu, wsiądziemy w autobus, którym wrócimy do stolicy Tajlandii. Zakwaterowanie w okolicy Khao San Road. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 13
Tego dni wyjedziemy na wyprawę do Kanchanaburi. Jest to historyczne miejsce, gdzie znajduje się rozsławiony przez film most na rzece Kwai oraz cmentarz jeńców wojennych, którzy budowali tzw. Kolej Śmierci z Tajlandii do Birmy. Odwiedzimy również Park Narodowy Erewan. Znajduje się tam urokliwy, kaskadowy zespół wodospadów i turkusowych oczek wodnych. Możliwość kąpieli. Wieczorem powrót do Bangkoku. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 14
Po śniadaniu wsiądziemy na łódź długorufową i popływamy po kanałach Bangkoku. Przyjrzymy się z bliska życiu Tajów żyjących w środku wielkiego miasta pośród ryb i waranów. Czas wolny na ostatnie zakupy. Popołudniu transfer i przejazd na lotnisko, wylot w kierunku Warszawy.

DZIEŃ 15
Przylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.

GALERIA

GALERIA

WARUNKI

WARUNKI

Cena zawiera:

 • przelot na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa
 • przelot na trasie Chiang Mai – Surat Thani
 • główne punktu programu + warsztaty kulinarne
 • transport lokalny (bus, kolej, minibus, taxi, motor, tuk tuk, łódź)
 • noclegi w hotelach klasy turystycznej
 • opiekę pilota oraz przewodników lokalnych
 • ubezpieczenie NNW, KL oraz bagaż
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • wyżywienie: około 150 USD
 • bilety wstępu: około 35 USD

 

TERMINY I REZERWACJA
WYBRANA OFERTA
A’La Thai Classic
DANE DO REZERWACJI
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin,
aby dokończyć proces rezerwacji.
Imię musi zaczynać się z wielkiej litery.
Nazwisko musi zaczynać się z wielkiej litery.
Proszę podać adres e-mail.
Proszę podać numer kontaktowy w formacie 000000000
lub
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dokonaj wstępnej rezerwacji” potwierdzasz, że zapoznałeś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapewnienie prywatności naszym użytkownikom to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Chodzi o dane osobowe i dane zapisywane w plikach cookies i pochodnych technologiach, które zbieramy gdy dokonujesz rezerwacji imprezy turystycznej czy korzystasz z serwisów internetowych należących do Travelplanet.pl SA. Aby dowiedzieć się, na jakich zasadach będą przetwarzane Twoje dane, zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną.

 • 01_Administrator ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy o udział w imprezie turystycznej administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie organizator turystyki, z którym zawrzesz umowę. W związku z zawarciem i realizacją umowy ubezpieczenia podróżnego administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych zostanie Ubezpieczyciel, z którym zawrzesz umowę. Travelplanet.pl S.A. będzie wtedy podmiotem przetwarzającym podane przez Ciebie dane osobowe w imieniu organizatora turystyki oraz w imieniu Ubezpieczyciela. Niezależnie od powyższego Travelplanet.pl jest administratorem podanych przez Ciebie niezbędnych danych osobowych w celu promocji oferowanych usług w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

 • 02_OsobaOdpowiedzialna OSOBA ODPOWIEDZIALANA

  Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo: daneosobowe@travelplanet.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

 • 03_CelPodstawa CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać:
  a) w celu umożliwienia zawarcia, a następnie realizacji: umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki oraz umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych z rezerwowaną za naszym pośrednictwem imprezą turystyczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”),
  b) w celu promocji oferowanych przez nas usług, jeśli wyrazisz chęć otrzymywania od nas informacji handlowych, a także w celu poznania Twoich preferencji, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści do Twoich oczekiwań. Wysoka jakość jest naszym priorytetem, dlatego po wykonaniu danej usługi możemy kierować do Ciebie krótkie ankiety lub prośby o wydanie opinii, abyś mógł poinformować nas, co jeszcze możemy zrobić lepiej. Zapewniamy, że ankiety i prośby o opinie będziemy wysyłać z taką częstotliwością i w taki sposób, aby nie naruszały one Twojego prawa do prywatności – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO,
  c) w celu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń zawartych za naszym pośrednictwem umów o udział w imprezie turystycznej oraz umowy ubezpieczenia podróżnego, a także innych umów zawartych z nami – art. 6 ust.1 lit. c RODO,
  d) w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, co może wiązać się z koniecznością przetwarzania danych osobowych w tym celu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO.

 • 04_OdbiorcyDanych ODBIORCY DANYCH

  Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności, dostęp do podanych przez Ciebie danych osobowych mogą̨ mieć następujący odbiorcy danych:
  a) Nasi upoważnieni pracownicy.
  b)Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji świadczonych przez nas i dla nas usług. Są to w szczególności podmioty (oraz ich upoważnieni pracownicy) świadczące usługi IT i techniczne, usługi z zakresu badań, analiz i statystyk, podmioty organizujące akcje marketingowe. Podmioty te działają na nasze zlecenie w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych im usług.
  c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
  d) Dostawcy usług zaopatrujący nas w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzeniem naszą firmą (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).
  e) Dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający nas w dochodzeniu należnych roszczeń oraz obrony naszych praw (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne).
  f) Organizatorzy turystyki, firmy ubezpieczeniowe oraz instytucje bankowe, z którymi mamy zawarte umowy agencyjne, umowy pośrednictwa w sprzedaży produktów i/lub świadczeniu usług,w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania łączących nas umów lub umów zawartych za naszym pośrednictwem.

 • 05_CzasPrzechowywania CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH

  Czas, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane, zależy od tego, w jakim celu je przetwarzamy:
  a) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. a i d (w celu zawarcia i realizacji umowy o imprezę turystyczną oraz obrony naszych praw i dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie niezbędnym dla dochodzenia roszczeń oraz obrony naszych praw. Czas przechowywania wynika z przepisów prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.
  b) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. b (w celu promocji oferowanych przez nas usług i poznania Twoich preferencji) podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszych usług. W każdym momencie możesz w szybki i łatwy sposób – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.travelplanet.pl/daneosobowe lub linki „wypisz się” zawarte w wysyłanych do Ciebie wiadomościach (np. Newsletter lub Travel Alert) zgłosić nam, iż nie chcesz otrzymywać od nas takich treści. Wówczas zaprzestaniemy ich wysyłki zgodnie z Twoim żądaniem.
  c) W przypadku przetwarzania danych w celu, o którym mowa w punkcie 3 lit. c (dla celów podatkowych i rachunkowych), możemy przechowywać podane przez Ciebie dane w zakresie i przez okres wymagany przepisami prawa – 5 lat licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą̨, a także po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy.
  Po upływie wyżej wymienionych okresów podane przez Ciebie dane osobowe są usuwane lub poddawane anonimizacji.

 • 06_Zarzadzanie MOŻESZ ZARZĄDZAĆ SWOIMI DANYMI

  W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas: dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania na mocy usprawiedliwionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) lub do celów statystycznych (art. 89 ust. 1 RODO) z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, a także wobec przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego oraz prawo do przenoszenia danych. Jako osoba składająca wniosek lub zadanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszona przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

 • 07_TwojwPrawa TWOJE PRAWA

  Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).

 • 08_Dobrowolnosc DOBROWOLNOŚC PODANIA DANYCH

  Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli pośredniczyć w zawarciu przez Ciebie umowy o udział w imprezie turystycznej z organizatorem turystyki czy umowy ubezpieczenia podróżnego z Ubezpieczycielem oraz, jeśli wyrazisz taką chęć, przesyłać Ci nasz: np. Newsletter lub inne świadczone przez nas usługi drogą elektroniczną, a także kontaktować się z Tobą telefonicznie.

 • 09_Profilowanie PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA

  Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.travelplanet.pl (na przykład z wycieczkami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

 • 06_Zarzadzanie PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO

  Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Niniejsza klauzula informacyjna obowiązuje od dnia 25.05.2018 CZYTAJ DALEJ UKRYJ

POPULARNE PODRÓŻE