Kategorie podróży

POPULARNE PODRÓŻE

Zingtravel.pl to wyjazdy dla aktywnych i ciekawych świata, pogrupowane w kilkanaście kategorii według aktywności. Proponujemy trekkingi od Bieszczad po góry najwyższe, obserwacje dzikiej przyrody, wyjazdy fotograficzne, aktywne zwiedzanie regionów kulturowych, kulinaria i degustacje, wyprawy rowerowe i kajakowe, żeglowanie i golf a także rejsy wycieczkowcami.  W kategorii Zingmix umieściliśmy programy łączące różne style aktywnego wypoczynku.

Wyjazdy zwykle realizowane są w małych grupach, już od 6 osób. Nie ma znaczenia, czy jest to pierwsza taka wyprawa życia, nowy sport, nowe miejsce. Zadbamy o detale. Do każdego klienta wysyłamy materiały z informacjami dotyczącymi podróżowania. Opisują one wszystkie kwestie formalne (na bazie informacji Ministerstwa Spraw Zagranicznych),  bezpieczeństwa i zdrowia, sugestie dotyczące zapakowania bagażu, od ubrań i butów, po środki ochrony skóry i sprzęt elektroniczny.

Wszystkie programy Zingtravel.pl  gwarantują dużą dawkę lokalnej historii, smakowania lokalnej kuchni i poznawania mieszkańców. Zapraszamy do podróżowania z nami!