Dzika przyroda i all-inclusive – Explora Chile

Maroko
Jacy są Amerykanie?
marker
Chile
mix
Zingmix
Prawdziwa bliskość natury, aktywna turystyka i all-inclusive to niezwykłe na skalę światową połączenie, które daje chilijska grupa hotelowa Explora Logdes. Uznana przez Forbes.com za numer 1 wśród najbardziej ‘odjazdowych’ wakacji All Inclusive.

Explora, której motto brzmi ‘The Art of Travel’, pokazuje jak czerpać radość z chilijskich cudów natury przy jednoczesnym dbaniu o nią. Sztuką takiego podróżowania jest pozostanie w bliskości z przyrodą, nie szkodząc jej. To szukanie sposobów na tworzenie wysokiej klasy miejsc wypoczynkowych, które pozostaną w ekologicznej symbiozie z otoczeniem.

Explora oferuje ekologiczne, luksusowo wyposażone domki, wyśmienitą kuchnię, zabiegi spa i ‘hot tubes’ – małe drewniane baseny na powietrzu z gorącą wodą. Przewodnicy pracujący w Explora, pomagają w aktywny sposób odkrywać piękno okolicy, zabierając nas na wędrówki górskie, trekkingi rowerowe, wyprawy konne, czy rejsy. Codziennie wieczorem goście hotelowi zbierają się wspólnie i sącząc drinki słuchają opowieści i prezentacji miejscowych przewodników pokazujących propozycje na kolejne dni.
Patagonia, Wyspa Wielkanocna i Pustynia Aatcama – to miejsca, w których spotkamy hotele Explora. W Patagonii, czeka na nas 20 szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności, w tym piękne plenery fotograficzne i niezwykłe miejsca do podglądania ptaków. Do tego 12 różnych szlaków konnych pokonywanych z przewodnikiem oraz wycieczki statkiem pozwalające na odkrywanie lodowców i patagońskich jezior. Na Wyspie Wielkanocnej Explora zaprasza do wędrówek pieszych, górskich wypraw rowerowych, snoreklingowych eskapad i eksplorowania wybrzeża. Na pustyni Atacama można wybrać się na wędrówki o różnym stopniu trudności, wyruszyć na konną całodniową przejażdżkę, eksplorować pustynię pedałując na dwóch kółkach, czy wybrać się na nocną wyprawę połączoną z obserwowaniem gwiazd.

W każdym z tych miejsc Explora korzysta z wysoko wykfalifikowanych lokalnych przewodników, dostarcza sprzęt i zajmuje się organizacją wypraw. Goście otoczeni są opieką i po dniu pełnym przeżyć wracają do luksusowych domków, gdzie czeka na nich pyszne jedzenie i picie. W każdym z tych trzech miejsc Explora daje możliwość doświadczenia niesamowitej bliskości natury w najlepszy sposób, a wszystko to na najwyższym poziomie all-inclusive.

POWRÓT DO LISTY INSPIRACJI

POPULARNE PODRÓŻE