Aktualności

 • Sylwester 2014 już w sprzedaży!

  Tylko teraz egzotyczne oferty sylwestrowe w promocyjnych cenach.
  Chiny objazdowe od 3548 PLN/osobę; Portugalska Madera od 3225 PLN/osobę; luksusowe Emiraty Arabskie od 3518 PLN/osobę; Bali-Komodo-Ubud z sylwestrem na plaży od 10840 PLN/osobę;  rajskie Malediwy od 8451 PLN/osobę i wiele innych.
  Więcej informacji u naszych konsultantów.

  Sylwester 2014 już w sprzedaży!
 • Toubkal z polskim pilotem

  Już 17 września z Marrakeszu rusza grupa chętnych zdobyć najwyższy szczyt gór Atlas.
  Towarzyszyć im będzie polski pilot (jedyna taka oferta na rynku) oraz tragarze, który zajmą się przygotowaniem obozowiska. O właściwe odżywianie się zadba miejscowy kucharz.
  Trasa trekkingu Tacheddirt (2300 m n.p.m.) • Azib Likemt (2200 m n.p.m.) • Amsouzert (1700 m n.p.m.) • Jezioro Ifni (2300 m n.p.m.) • Nelther Refuge (3200 m n.p.m.) • Toubkal (4167 m n.p.m.).
  Zapraszamy chętnych - zostały 3 miejsca.

  Toubkal z polskim pilotem
 • Ślub marzeń

  Wyjątkowy i jedyny dzień w życiu w scenerii rajskiego ogrodu na Sri Lance albo Dominikanie? Girlandy kwiatów, luksusowy hotel, piękne otoczenie... Dlaczego nie?
  A może wybierzecie wyspę Afrodyty - Cypr? Albo zaprosicie rodzinę do Chorwacji przygotowując uroczystość na plażach Adriatyku?
  Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zajmiemy się oprawą wesela i odpowiednimi formalnościami związanymi ze ślubem za granicą.
  Wystarczy kontakt z zakładki na zamówienie:
  http://www.zingtravel.pl/wyprawa-na-zamowienie.html

  Ślub marzeń
 • Travelbooki - nowa seria przewodników Wydawnictwa Bezdroża

  Wydawnictwo Bezdroża - jako jeden z nielicznych wydawców przewodników turystycznych w Polsce - zdecydowało się wprowadzić w tym roku na rynek nową serię przewodników. Pod marką Travelbook ukazało się 31 tytułów m.in: Czarnogóra, Riwiera chorwacka, Gruzja, Teneryfa, Rodos, Wybrzeże Bułgarii, Bieszczady, Sudety, a także kierunki egzotyczne: Kenia i Dubaj.

  „Postawiliśmy przede wszystkim na staranny dobór informacji praktycznych, przydatnych w trakcie podróży, oraz na czytelne mapy przygotowane specjalnie dla tej serii” - mówi Agnieszka Majka (brand manager Wydawnictwa Bezdroża) – „Warto również dodać, że przewodniki nowej serii cieszą oczy wyjątkowo atrakcyjną  szatą graficzną.”

  We wszystkich publikacjach czytelnicy znajdą opisy najciekawszych regionów i miast, zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem, czytelnymi mapami i praktycznymi poradami sprawia, że przydadzą się one zarówno turystom podróżującym indywidualnie, jak i w zorganizowanych grupach. Zachęcająca jest również korzystna cena każdego z 31 tytułów serii (cena okładkowa: 24,90 zł). Wszystkie tytuły są również dostępne w wersji ebook.

  Link do serii:   http://bezdrozza.pl/serie/travelbooki

  Kontakt dla mediów i egzemplarze recenzenckie:
  Agnieszka Majka
  agnieszka.majka@bezdroza.pl
  tel. 607 311 406

  Travelbooki - nowa seria przewodników Wydawnictwa Bezdroża