Aktualności

 • Peru z Odkrywcą

  Jeżeli chcesz  zobaczyć wschód słońca nad Machu Pichu, dowiedzieć się jak zostać ojcem chrzestnym lub matką chrzestną dziecka w Peru, zobaczyć Kanion Colca z jego odkrywcą zapraszamy na wyprawy do Peru z Piotrem Majcherczykiem. Gwarantujemy, że będzie to wyprawa, którą zapamiętacie nie tylko w 2015 roku.
  Szczegółowe informacje i rezerwacje u naszych konsultantów.

  Peru z Odkrywcą
 • FALUN 2015

  Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2015 – odbędą się w dniach 18 lutego do 1 marca 2015 roku w szwedzkim Falun.
  Zapraszamy do na krótki wyjazd łączący dwudniowe zwiedzanie Sztokholmu i wyjazd na zawody narciarskie do Falun.

  Szczegóły u naszych konsultantów.

  FALUN 2015
 • Vihren i Musała z polskim przewodnikiem

  Jedyna w swoim rodzaju wycieczka piesza ponad chmurami w najwyższym paśmie górskim Półwyspu Bałkańskiego. Podczas wyprawy powędrujemy na jeden ze szczytów Korony Europy – Musałę oraz zdobędziemy najwyższy szczyt gór Pirin – Vihren. Droga poprowadzi pośród soczysto- zielonych łąk alpejskich obfitujących w endemiczną roślinność oraz liczne jeziora polodowcowe malowniczo połączone górskimi wodospadami. Będzie też okazja na wizytę w najbardziej znanym z bułgarskich zabytków – Rilskim Monastyrze.
  W drogę!

  Vihren i Musała z polskim przewodnikiem
 • Travelbooki - przewodniki na wyjazdy bliższe i dalsze

  Na krótkie wyjazdy bliskie i dalsze polecamy uwadze rewelacyjną serię wydawnictwa Bezdroża.
  Travelbooki to przewodniki, w których opisano najważniejsze atrakcje danego miejsca. Można też znaleźć podpowiedzi czego szukać poza głównymi szlakami i jak odnaleźć się w świecie miejscowych obyczajów. Ramki z ciekawostkami oraz mapy idealnie uzupełniają opisy. 
  Mały format - ciekawa treść.

  Travelbooki - przewodniki na wyjazdy bliższe i dalsze