Aktualności

 • Bieg firmowy we Wrocławiu

  Chociaż pogoda nikogo nie rozpieszczała, 17 maja 2014 odbył się II Bieg Firmowy - charytatywna sztafeta dla firm.
  W biegu dzielnie walczyły dwie nasze drużyny w składzie: Kamila, Agnieszka, Ania i Dawid oraz Andrzej, Wojtek, Łukasz i Mateusz.
  Łącznie przebiegli prawie 40 km zmagając się nie tyle ze zmęczeniem, co z deszczem, błotem i zimnem.
  Na szczęście atmosfera już od samej rozgrzewki była tak energetyczna, że wszyscy uznali bieg za niesamowity sukces.
  Pamiętamy też o celu imprezy - to akcja, dzięki której można było pomóc w rehabilitacji Mateusza i Łukasza Koniecznych.

  Bieg firmowy we Wrocławiu
 • W 31 dni dookoła świata

  W programie wycieczki:
  Kalifornia – Arizona – Utah – Nevada – Meksyk – Hawaje – Nowa Zelandia Północna i Południowa – Australia – Hongkong lub Singapur.
  Zobacz razem z nami gwiazdorskie Los Angeles, cuda świata przyrody w Ameryce i Australii, wschody i zachody słońca nad oceanem i na prerii, odpocznij na Hawajach.
  Termin: 23 sierpnia - 22 września.
  O szczegóły zapytaj naszego konsultanta.

  W 31 dni dookoła świata
 • Klasyczny Szlak Inków w Peru

  Jeden z najciekawszych trekkingów na świecie!
  Smak odległej i wciąż nie do końca odkrytej historii kultury wojowniczych Inków, zmieszany z gorącym temperamentem hiszpańskich zdobywców. Wysokogórski trekking  ze wsparciem tragarzy w największym na świecie paśmie górskim – Andach, prowadzący do słynnego Machu Picchu. Pozwolenia na tę kontretną trasę  są sprzedawane z półrocznym wyprzedzeniem. Soczysta amazońska dżungla, surowy klimat majestatycznych gór, górskie strumienie, wiszące mosty, zabytki starożytnej cywilizacji i spotkania z ludźmi wciąż mówiącymi w języku keczua i ajmara... Najbliższa wyprawa we wrześniu - zapraszamy!

  Klasyczny Szlak Inków w Peru
 • Emiraty - będzie łatwiej o wizy

  Z komunikatu Ambasady z ZEA

  „Ambasada RP w Abu Dhabi informuje, ze dzięki zabiegom dyplomatycznym Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 22 marca 2014 r. obywatele polscy będą mogli otrzymywać wizy na emirackich przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Tym samym nastąpi ujednolicenie procedur wizowych stosowanych przez władze ZEA wobec obywateli wszystkich państw członkowskich UE.  Z najlepszymi pozdrowieniami, Adam Krzymowski, Ambasador RP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.”

  Emiraty - będzie łatwiej o wizy