Aktualności

 • Emiraty - będzie łatwiej o wizy

  Z komunikatu Ambasady z ZEA

  „Ambasada RP w Abu Dhabi informuje, ze dzięki zabiegom dyplomatycznym Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 22 marca 2014 r. obywatele polscy będą mogli otrzymywać wizy na emirackich przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Tym samym nastąpi ujednolicenie procedur wizowych stosowanych przez władze ZEA wobec obywateli wszystkich państw członkowskich UE.  Z najlepszymi pozdrowieniami, Adam Krzymowski, Ambasador RP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.”

  Emiraty - będzie łatwiej o wizy
 • 7 niezapomnianych dni w Tunezji z gorących rytmach salsy!

  Cuban All Star, które obywają się w dniach 29 maja - 5 czerwca w Tunezyjskim Sousse to koncerty i warsztaty z najlepszymi kubańskimi instruktorami salsy i nie tylko. W  wydarzeniu weźmie udział ok 3000 uczestników z całego świata. 

  W programie: imprezy (m.in. beach party, island party), codzienne warsztaty o różnym stopniu zaawansowania i różnej tematyce, oraz koncerty i występy m.in. w słynnym koloseum w El Jem.  Ponadto oczywiście wypoczynek all inclusive w najlepszych hotelach z sieci El Mouradi! 

  Szczegóły oferty przestawią nasi konsultanci.

  7 niezapomnianych dni w Tunezji z gorących rytmach salsy!
 • Rejsy w promocji

  Tylko w dniach 4 - 7 lutego Wiosenna Wyprzedaż rejsów wycieczkowych.

  Ceny na 8-dniowy rejs statkiem luksusowym czterogwiazdowym statkiem Splendida po Morzu Śródziemnym już od 289 Euro/osobę.

  13 dniowa wyprawa na Morze Czarne już od 699 Euro, Norweskie Fiordy już od 499 Euro.

  Dzieci płacą tylko opłaty portowe.

  Liczba miejsc w promocji ograniczona. 

  Rejsy w promocji
 • Album z podróży

  Nasz profil na Facebooku istnieje już dwa lata. Cieszymy się z komentarzy i polubień umieszczanych tam wpisów. Znajdziecie tutaj ciekawostki, oferty specjalne, konkursy oraz autorski projekt - albumy z fotografiami naszych fanów. Albumy powstały w ubiegłym roku i systematycznie je uzupełniamy. Ich tytuły to: MOSTY, BARWY, MORZE, ROWERY oraz PUSTYNIE.

  Zapraszamy na: www.facebook.com/zingtravel

  Album z podróży