Aktualności

 • Zingtravel.pl na biegunie północnym

  Marka Zingtravel.pl została sponsorem Piotra Suchenia, który jako jedyny Polak, w kwietniu 2016 roku, weźnie udział w jednym z najtrudniejszych maratonów świata - North Pole 2016

  Więcej informacji wkrótce.

  Zingtravel.pl na biegunie północnym
 • Sztuka na wakacje

  Polecamy uwadze 6 wakacyjnych imprez, które gromadzą przedstawicieli muzyki, teatru i sztuk alternatywnych:

  1. Glastonbury Festival of Contemporary Performing Arts, Glastonbury (Wielka Brytania) w dniach 24-28.06.2015.  Festiwal muzyki alternatywnej i rockowej oraz przedstawień teatralno-tanecznych

  2. Roskilde Festival, Roskilde k. Kopenhagi (Dania) w dniach 27.06-4.07.2015. Festiwal muzyki rockowej, kabaretów oraz "żywa biblioteka".

  3. Ágitagueda- Festiwal Sztuki – Águeda (Portugalia) w lipcu. Znany z instalacji artystycznej "Umbrella Sky" - setki kolorowych parasolek powieszonych nad ulicami.

  4. Sziget Festival,  Budapeszt (Węgry) w dniach 10-17.08.2015 największy muzyczny festiwal muzyki rozrywkowej w Europie

  5. Obon (japońskie święto zmarłych), Japonia, 08.08.2015 Jedno z ważniejszych świąt obchodzone w całym kraju:  puszczanie lampionów na wodzie; świetlna iluminacja świątyń oraz ogniska.

  6. Festiwal Płonącego Człowieka  (Burning Man), pustynia Black Rock w północnej Newadzie w dniach 30.08-7.09.2015. Oryginalne instalacje tworzone przez uczestników.

  Sztuka na wakacje
 • Egzotyczne podróże 2015/2016

  Egzotyczne podróże 2015/2016 czekają!
  W naszej ofercie można już znaleźć wycieczki na nowy sezon wyjazdów egzotycznych 2015/2016 od kilku największych organizatorów.
  Proponujemy Brazylię - kraj prawie tak wielki jak Europa, Peru ze słynnym Machu Pichu, Magagaskar - wyspę baoabów, odmienną kulturowo Japonię oraz wybudowane na piaskach pustyni - Zjednoczone Emiraty Arabskie.
  Część wycieczek jest już potwierdzona, na niektóre z nich są zbierane grupy. Tylko teraz rabaty i przeloty w bardzo korzystnych cenach!

  Zapraszamy do rezerwacji!

  Egzotyczne podróże 2015/2016
 • Wycieczka w prezencie

  Karty podarunkowe to doskonały prezent na urodziny, ślub, rocznicę ślubu.
  W zingtravel.pl można zamówić karty o wartości już od 100 PLN.
  Termin ważności kart to aż rok od momentu zakupu, co pozwala obdarowanym dostosować wyjazd do planów urlopwych przez cały rok.
  Możemy również spersonalizować kartę umieszczając na niej zdjęcie lub specjalną dedykację.
  Szczegółowych informacji udzielą nasi konsultanci.

  Wycieczka w prezencie